• Жіночий одяг
  Ваші улюблені моделі, Ваші улюблені бренди
  Перейти

Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"?

Висота тактичного черевика 6” (15см) проти 8” (20см): Яка висота краща для вас?

Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"? -5Частина того, що робить ваші черевики комфортними та підтримуючими, - це те, наскільки вони йдуть вгору по ваших ікрах. Це вимірюється в тій величині, що називається верхом черевика - відстань між частиною, яка починається безпосередньо над підошвою і тягнеться до коміра. Висота черевика багато в чому пов’язана з такими факторами, як повітропроникність та підтримка щиколотки, та кожна з них створює різну естетику, якщо ви одягаєте брюки. Можливо, від вашого працедавця залежить, чи потрібні вам 6-дюймові чи 8-дюймові черевики, тому перед тим, як прийняти рішення, перевірте і ці вимоги.

Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"?

6-ДЮЙМОВІ ЧЕРЕВИКИ

6-дюймовий черевик може запропонувати вам велику підтримку щиколотки для польових виходів по нерівній місцевості, піших прогулянок та бігу на великі відстані. Можливо, вам буде простіше рухатися у 6-дюймових черевиках, ніж у 8-дюймових, але це залежить від того, наскільки вони важкі та наскільки щільно ви їх зашнуровуєте. Як правило, 6-дюймові черевики є більш гнучкими, ніж 8-дюймові.

Ці черевики, що ідеально підходять для робіт, де вам потрібна правильна суміш гнучкості і підтримки. Багато служб рятувальників, що перші реагують на загрози, обирають 6-дюймові черевики для своєї гнучкості - пересування вгору та вниз по сходах набагато простіше у коротших черевиках. Поліція використовує їх для пішого патрулювання та як частину штатної форми, але кожна з сил охорони правопорядку має свій власний стандарт. Деякі, як військові, потребують принаймні 8-дюймові черевики.

Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"? -2ЩО ПОТРЕБУВАТИ У 6-ДЮЙМОВИХ ЧЕРЕВИКАХ

Такі черевики мають довгий перелік чудових функцій. Ось короткий виклад того, що вам слід шукати в 6-дюймових черевиках:

 • Формовані підошви для опори.
 • Шкіряний або нейлоновий верх.
 • Металеві або неметалеві носки, залежно від вимог вашої роботи.
 • Масляностійкі підошви.
 • Амортизація з відкритою камерою.
 • Гладкий верх (не замша), якщо це вимагають ваші єдині правила.
 • Жорстке або напівжорстке підкріплення п’ят і пальців ніг.
 • Підошви, що стійкі до ковзання.

Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"? -68-ДЮЙМОВІ ЧЕРЕВИКИ

Деякі люди потребують додаткової підтримки та захисту, які може забезпечити лише 8-дюймовий черевик. Ця вимога є у певних сил поліції та служб безпеки, як і у військових. Такі високі черевики також забезпечують більше покриття для піших заходів на пересічній місцевості. Отже, якщо ви збираєтесь опинитися в дикій природі чи за польових умов з оголеними ногами, 8-дюймові черевики - це, мабуть, єдиний шлях для вибору літом. Вони забезпечують кращу підтримку, ніж коротші черевики, тому, якщо у вас є звичка закатати щиколотки штанів, або ваша робота вимагає трохи більше додаткових підсилень взуття, сміло обирайте таку висоту.

Оскільки 8-дюймові черевики вищі, вони більш обмежувальні - і це включає в себе, скільки повітря вони також пропускають. Якщо ви обираєте високі черевики, оберайте пару з чудовою вентиляцією.

Ці черевики ідеально підходять для військових та поліцейських операцій, а також для деяких сил першого реагування. Довгі маршові рейді у погану погоду, завдання за польових умов та військові операції вимагають міцної опори, що забезпечують 8-дюймові черевики.

Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"? -4ЩО ПОТРЕБУВАТИ ВІД 8-ДЮЙМОВИХ ЧЕРЕВИКІВ

Правильні 8-дюймові тактичні черевики повинні бути забезпечені усіма функціями, щоб вам було в них комфортно. Ось перелік функцій, на які слід звернути увагу, коли ви купуєте 8-дюймові черевики:

  • Система пом’якшення ударів.
  • Дихаючі матеріали, або отвори для вентиляції біля склепінь ніг.
  • М’які устілки.
  • Металеві або неметалеві хвостовики, залежно від вимог вашої роботи.
  • Вологозахисні мембрани.
  • Масляно та ковзостійкі підошви.
  • Демпферні підошви для додаткової підтримки.
  • Підсилення напівжорсткого каблука і пальця.
  • Бічні блискавки, якщо це дозволено нормами.
  • Водонепроникна конструкція.Вибір висоти тактичних черевиків. Що краще, 6" чи 8"? - 3

Вибираючи між 6-дюймовими та 8-дюймовими черевиками, припускаючи, що у вас немає обмежень або нормативів, які вимагають певної висоти, головним фактором, який слід враховувати, є комфорт. Ви збираєтеся носити черевики весь день - 6-дюймові черевики можуть надати вам необхідну гнучкість, тоді як 8-дюймові чоботи забезпечують більшу підтримку щиколотки.
←  Як обрати тактичні черевики Як доглядати за військовими шкіряними черевиками  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha