• Жіночий одяг
    Ваші улюблені моделі, Ваші улюблені бренди
    Перейти

Всередині поясу, чи зовні: вибір вірної кобури саме для вас

Яку обрати кобуру, IWB проти OWB - 3

Існують десятки способів носити вогнепальну зброю - часто вибір починається з вирішення питання, чи хочете ви носити її всередині пояса (IWB) або поза поясом штанів зовні (OWB). 

Ви можете приховати будь-який спосіб носіння зброї, але є й інші фактори, які слід врахувати, якщо ви хочете зробити правильний вибір. Як би ви не носили, ви зможете всерівно витягнути пістолет з кобури і стріляти нього, не змінюючи хват.

Яку обрати кобуру, IWB проти OWB - 1

 Отримайте найкращі поради щодо вибору між кобурою IWB та OWB.

Кобура всередині пояса

 Носіння всередині пояса, є одним із найпростіших способів приховати пістолет. IWB, як правило, є правильним вибором, якщо ви носите одяг, що підходить, оскільки ваш одяг допомагає приховати профіль пістолета. І кобура, і пістолет знаходяться всередині пояса, а кобура кріпиться до поясу. 

Яку обрати кобуру, IWB проти OWB - 2

Особливості кобур всередині поясуВи можете утримувати вогнепальну зброю на стегні, а також переносити в зоні нирок або апендиксу - все, що є для вас найбільш практичним та зручним. Багато людей вважають, що апендиксове носіння є найзручнішим і найпростішим способом отримати доступ до пістолета, але це питання особистих переваг та залежить від того, що вам найкраще підходить.

Яку обрати кобуру, IWB проти OWB - 4

 Коли ви носите пістолет всередині поясу, вам потрібно використовувати кобуру - інакше він просто недостатньо захищений та закріплений, щоб бути в безпеці. Ось що слід шукати в кобурі IWB:

  • Шкіра, пластик або нейлон для міцності
  • Подвійні затиски фіксації для ременя, які розподіляють вагу на більшій площі
  • Регульована висота і нахил Яку обрати кобуру, IWB проти OWB - 5

КОБУРИ ЗОВНІ ПОЯСУ

 Кобури OWB ідеально підходять для відкритого носіння та для прихованого носіння, коли ви носите куртку або вільний одяг. Кобури OWB можуть займати ті самі позиції, що і кобури IWB, і, як і кобури IWB, вони потребують хорошого поясного ременя для надійності.

Для більшості людей рішення про вибір IWB або OWB в основному ґрунтується на особистих уподобаннях. Поки ви можете ефективно стріляти, не змінюючи хвату, ви можете обирати все, що є найбільш зручним.

←  Як обрати кращі тактичні рукавички для стрільбища, техніки, сенсорів, тощо Вибір між м'яким та жорстким чохлом чи кейсом для зброї  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha