• Жіночий одяг
  Ваші улюблені моделі, Ваші улюблені бренди
  Перейти

Як доглядати за вашим плитоносом

Догляд за бронежилетом

ЯК ОЧИЩАТИ ТА ОБСЛУГОВУВАТИ ВАШУ ПЛИТОНОСКУ

Підтримання вашої плитоноски в доглянутому стані може означати різницю між безпекою та несправністю спорядження, або щонайменше, дискомфорт та неприємний запах. Якщо ваш плитонос є частиною офіційної форми, є велика ймовірність, що ви повинні підтримувати його в чистоті та виглядати якнайкраще. Якщо ви використовуєте його для фітнесу, підтримувати його у чистоті настільки ж важливо - це спорядження служить довше та забезпечує комфорт, коли ви за ними доглядаєте належним чином.

ОЧИЩЕННЯ ТАКТИЧНОГО ПЛИТОНОСУ

Ваше життя може залежати від вашого тактичного плитоносу, що означає, що ви повинні надати йому догляд, якого він заслуговує.

Ось чого не можна робити:

 • Ніколи не використовуйте відбілювачі, агресивні хімікати та засоби побутової хімії для чищення плитоноски. Ці речовини можуть пошкодити волокна та зробити ваш жилет непрацездатним.
 • Ніколи не використовуйте пральну машинку або сушарку для чищення плитоносу та уникайте використання пом'якшувача тканини.

КРОКИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ БРУДНОЇ ПЛИТОНОСКИ

Догляд за бронежилетом, прання

Якщо вам потрібно почистити тактичний плитонос, почніть із зняття пластин та всіх аксесуарів. Потім виконайте такі дії:

 1. Очистіть вільний бруд та залишки сміття з нього.
 2. Витріть засохлий бруд щіткою. Гострі краї можуть протерти тканину або проткнути в ній отвори.
 3. Очистіть плитоноску м’якою тканиною та м’яким миючим засобом, таким як рідке мило для посуду, змішане з водою. Під час чищення витирайте зайву воду. Якщо ваше спорядження сильно забруднене, обережно протріть матеріал за допомогою зубної щітки або іншої м’якої щітки. Порада професіонала: Навіть не думайте про використання дротяної щітки з набору для чищення зброї - це зіпсує цілісність волокон.
 4. Якщо вся поверхня потребує очищення, замочіть плитоноску у суміші рідкого прального порошку та теплої води. Змішуйте воду вручну. Не використовуйте шланг, щоб промити його потім, оскільки зусилля може пошкодити волокна тканини. Натомість занурте мильний плитонос в чисту воду, поки не змиєте весь миючий засіб.
 5. Після очищення висушіть його в приміщенні або в затіненому місці надворі. Переверніть його, коли перша сторона поверхні висохне.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛИТОНОСУ

Догляд за бронежилетомКоли ви не носите свій жилет, вам потрібно десь покласти його - але це "десь" - це не багажник вашої машини, стара шафа для взуття у гаражі чи під купою спітнілої форми чи одягу. Якщо ви використовуєте керамічні пластини або пластини SAPI для особистого захисту, вийміть їх з жилета, коли це можливо.

Ви також можете повісити ваш плейт керріар у шафу або на гачок між використаннями. Якщо ви зберігаєте його протягом тривалого періоду часу, покрийте його плівкою, щоб запобігти накопиченню пилу. Пил може погіршити тканину та характеристики бронежилету, окрім того, також впливаючи на зовнішній вигляд.

Дбайливий догляд за вашим плитоносом, незалежно від того, для чого ви його використовуєте, надзвичайно важливий. При правильному догляді ваше спорядження може зберігати гарний вигляд тривалими роками

←  Використання плитоносу у Спортзалі та для Захисту Як зав'язати шемаг  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha