• Жіночий одяг
  Ваші улюблені моделі, Ваші улюблені бренди
  Перейти

Як ноcити різні типи кобур

Кобура - це найбезпечніший спосіб носити вогнепальну зброю, але точно знати, як правильно її носити, не завжди інтуїтивно зрозуміло, навіть якщо ви досвідчений власник зброї. Кожна кобура різна - як і кожне тіло. Те, що підходить для вашого товариша чи побратима, може не підійти саме для вас.

Вживайте заходів, щоб забезпечити вашу безпеку та легкий доступ до вашої вогнепальної зброї, коли ви перебуваєте в панівному стані, перебуваєте у варті, або носите її публічно. Прочитайте наші поради, як правильно носити стандартні та приховані кобури для короткоствольної зброї.

ЯК НОСИТИ КОБУРУ НА ПЛЕЧІ

Як носити кобуру приховано Плечові кобури призначені для зручного розташування вздовж тіла, і це, як правило, найбільш зручні типи кобур, які ви знайдете. Щоб правильно надіти плечову кобуру, виконайте такі дії:

 1. Надіньте порожню кобуру кобури на плечі, як надягаєте рюкзак.
 2. Відрегулюйте кобуру так, щоб ремінці на задній частині перехрещувались прямо під основою вашої шиї. Не дозволяйте лямкам скручуватися.
 3. Затягніть ремінці, щоб вони щільно прилягали до вашого тіла.
 4. Рухайтеся по талії, скручуючись, нахиляючись вниз і тягнучись вгору. Якщо кобура сильно рухається, затягніть ремінці. (Невеликий вільний хід - це добре, але не багато.)
 5. Посуньте кобуру для пістолета у найбільш зручне положення. Помістіть її туди, де ваша рука природно тягнеться по  вогнепальну зброю; для більшості людей це область середнього ребра або нижньої частини пахв.
 6. Відрегулюйте кут кобури, виходячи з того, як вам здається більш природним.
 7. Поміщайте вогнепальну зброю в кобуру лише після того, якщо після налаштування вона зручно прилягає до вашого тіла. Потренуйтеся в вихопленні з неї пістолета, щоб при необхідності відкоригувати розміщення кобури та її кут нахилу.

ЯК НОСИТИ СТЕГНОВУ КОБУРУ

Як носити кобуру приховано - 2 Кобура для стегна, як правило, прикріплюється до пояса і проходить до стегна. Для деяких людей набагато природніше здається вихоплювати зброю з пояса біль зручним, ніж із стегна. Як правило, ви хочете, щоб руків'я вашої вогнепальної зброї стирчало з кобури у нижній частині стегна та вище місця, де ваша рука звисає природним чином.

Ось як надіти кобуру для ноги на стегно:

 1. Прикрепіть кобуру до стегна і натягніть ремені. Вона повинна сісти на місце ще до того, як ви прикріпите ремінь до пояса.
 2. Закріпіть кобуру на поясі.
 3. Вставте вогнепальну зброю у кобуру після належної посадки для перевірки зручності.

Як носити кобуру приховано - 3

 ЯК НОСИТИ КОБУРУ НА ЩИКОЛОТЦІ

Носіння кобури на щиколотці ідеально підходить, якщо ви маєте необхідність скористатись зброєю з будь-якого положення, окрім як стоячи. Але якщо ви високі, дістати пістолет з кобури такого типу може бути незручно. Те саме стосується того, якщо у вас тонкі щиколотки.

Якщо вам подобається цей стиль, першим кроком до носіння кобури на щиколотці є вибір, до якої ноги її прикріпити. Цей вибір залежить від того, чи хочете ви мати вогнепальну зброю на зовнішній або внутрішній стороні ноги. Праворукі стрільці зазвичай носять кобуру на щиколотці всередині лівої ноги або поза правою ногою, тоді як лівші носять її всередині правої ноги або поза лівою.

ЯК НОСИТИ КОБУРУ НА ЗАДНІЙ ЧАСТИНІ ПОЯСУ

 Як носити кобуру приховано - 4Діставати пістолет з зони попереку спини може бути складно, оскільки це вимагає більш тривалих рухів руками - також може бути незручно, якщо ви проводите багато часу сидячи. Якщо ви впадете з пістолетом на поперек спини, де він знаходиться прямо над хребтом і тазом, травмування його корпусом може не на жарт вибити вас з ладу.

Кобура всередині пояса (IWB) - це один із найзручніших способів носити пістолет за спиною. Кобура IWB займає нішу на вашій талії, між штанами та тілом. Помістіть кобуру на задню частину тіла у вашу домінуючу сторону та відрегулюйте кут, щоб ви могли її досягти природним шляхом. Направте рукояття вогнепальної зброї на вашу домінуючу сторону.

Кобуру поза поясом також носять на талії, як правило, на частині стегна (збоку). Зазвичай кобури на на поясі кріпляться до самого пояса штанів петлею або затиском, чи варіації через ремінь.

Утримувати пістолет у кобурі набагато безпечніше та зручніше, ніж засунути його у кишеню. Оскільки кобури дають вам простіший та надійніший доступ до вашої вогнепальної зброї, варто знати, як правильно носити кобуру. Вибір кобури повинен ґрунтуватися на тому, як вам зручніше її вихоплювати та переносити більш природним шляхом. Поєднуйте наведені вище вказівки зі своїми особистими потребами та уподобаннями, щоб знайти ідеальну форму.

←  Як доглядати за вашим тактичним ножем Для чого потрібен тактичний ремінь, та що це?  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha