• Жіночий одяг
  Ваші улюблені моделі, Ваші улюблені бренди
  Перейти

Що таке тактичні рукавички

Як обрати тактичні рукавички

 Тактичні рукавички забезпечують неперевершений захист ваших рук від негоди, ударів та потертостей. Незалежно від того, використовуєте ви їх для виконання службових обов’язків, бойових дій чи стрільби, тактичні рукавички - важливий елемент універсального захисного спорядження. Вони діють у поєднанні із вашими руками, пропонуючи захист, спритність і тактичність. Щоб знайти ідеальну пару тактичних рукавичок, слід взяти до уваги кілька факторів.

Особливості тактичних рукавичок

Не всі тактичні рукавички однакові. Деякі пари пропонують додатковий рівень захисту від негоди, деякі розроблені спеціально для бою, а інші спеціально розроблені для використання зброї на тирі. Ось деякі загальні особливості тактичних рукавичок та випадки, коли вони можуть стати в нагоді.

 • Тактичні рукавички без пальців

Тактичні рукавички без пальців (іноді їх називають напівпальцевими рукавичками) - головний вибір рукавичок для зброї. Вони пропонують максимальну спритність, дозволяючи користувачам відчути свою зброю та боєприпаси, одночасно забезпечуючи захист більшої частини руки. Ці рукавички особливо допомагають при вентиляції, запобігаючи накопиченню поту навколо пальців та долонь. 

Як обрати тактичні рукавички - 2

 • Тактичні рукавички Hard Knuckle

Захист для правоохоронців або військових: тактичні рукавички з твердими кістяшками зроблені для рукопашного бою. Частина рукавички Hard Knuckle зазвичай виготовляється з термопластичної гуми (TPR) -  легкої речовини, що забезпечує чудову стійкість до стирання та атмосферних впливів.

 • Утеплені тактичні рукавички

Патрулювання чи дислокація часто відбуваються в неприпустимо сувору погоду. Хоча звичайні тактичні рукавички забезпечують адекватний захист за помірних температур, утеплені тактичні рукавички призначені для особливо холодних випадків. Вони тримають руки виключно в теплі, але є застереження: тепло ізоляція призводить до обмеження спритності.

 • Сенсорні тактичні рукавички

Як обрати тактичні рукавички - 4

 При знятті рукавичок для користування телефоном чи іншим сенсорним пристроєм, можна втратити дорогоцінний час, коли кожна секунда на рахунку. Щоб вирішити цю проблему, кінчики пальців багатьох тактичних рукавичок призначені для сумісності з сенсорними екранами. Це полегшує користування сенсорним екраном без додаткового клопоту.

 • Регульовані зап’ястя

Важливо, щоб тактичні рукавички добре сиділи. Чим краще вони підходять, тим природніше ви почуватиметеся. Регульовані зап’ястя забезпечують персоналізовану посадку. Наручні ремінці, як правило, утримуються на липучках з велкро для швидкого та простого регулювання. Ці зап’ястя також дозволяють швидко зняти рукавички або надіти їх.

 • Додаткові накладки

Перш за все, метою тактичних рукавичок є захист. Багато пар тактичних рукавичок мають додаткові накладки на долонях для захисту від ударів та гострих предметів. Часто це додаткове покриття робиться з гуми, яка забезпечує посилене зчеплення (особливо на зброї).

 • Повітропроникність

Як обрати тактичні рукавички - 6

 Рукавичкам потрібно добре дихати. Якщо цього не сталося, внутрішня частина рукавичок стане гарячою і пітною, що спричинить подразнення рук і пальців. Хоча шкіряні рукавички забезпечують великий захист і довговічність, вони погано дихають. Натомість нейлонові та поліестерні рукавички добре провітрюються, вбирають вологу та допомагають зменшити потовиділення.

Матеріали для тактичних рукавичок

Матеріали, з яких виготовлені тактичні рукавички, спеціально підібрані для захисту ваших рук, комфорту та рівня тактильності. Деякі матеріали забезпечують більшу довговічність, повітропроникність та захист, ніж інші. Щоб вирішити, який матеріал вам найбільше підходить, важливо врахувати, для якого виду діяльності ви використовуєте рукавички.

 • Шкіра

Як обрати тактичні рукавички - 3

 Шкіра - найпоширеніший матеріал для тактичних рукавичок. Виготовлені з коров'ячої шкіри, овець та кіз, шкіра є гнучкою, зручною та водостійкою. Вона також використовується в черевиках, сумках, кобурах та іншому спорядженні завдяки своїй надзвичайній міцності.

 • Кевлар

Рукавички з кевларом, як правило, стійкі до порізів, що означає, що вони добре захищають від леза та інших гострих країв. Як результат, тактичні рукавички з кевлару - чудовий вибір для військових та правоохоронців.

 • Неопрен

Неопрен використовується для виготовлення гідрокостюмів. Тому це чудовий матеріал для стримання води. Неопрен також залишається стійким до гарячих і холодних температур і діє як чудовий ізолятор. Тактичні рукавички з неопрену - чудовий вибір для підтримки сухих рук за негоди.

 • Тінсулейт

Як обрати тактичні рукавички - 7

 Тінсулейт - це ізолюючий матеріал. Тінсулейт вимірюється в грамах - чим більша вага, тим краща ізоляція. Тінсулей'т - набагато кращий ізолятор, ніж фліс, оскільки він тонший (і, отже, більш спритний) і такий же ефективний. 

 • Гума

НейлонЧасто використовується для захисту від сильних ударів: гума є універсальним, водостійким матеріалом. У тактичних рукавичках на пальцях зазвичай знаходиться гума. Вона також використовується для прокладки долоні та забезпечує зчеплення з високим тертям.

Нейлон використовується у черевиках, підсумках, ременях та у різному тактичному спорядженні. Він славиться своєю міцністю та гнучкістю. У тактичних рукавичках він часто поєднується зі шкірою на суглобах та інших точках згину, щоб забезпечити еластичність.

 • Поліестер


Як обрати тактичні рукавички - 8 Поліестер - це дихаючий матеріал. Він не є водостійким, але поглинає вологу, наприклад піт, щоб руки були сухими. На відміну від шкіри, поліестер не стає слизьким, коли він мокрий, тому він не перешкоджає здатності підхоплювати, тримати та переносити предмети.

 • Спандекс

 Спандекс - це еластичний матеріал. Тактичні рукавички із вбудованим спандексом забезпечують чудову посадку завдяки своїй гнучкості. Вони також пропонують велику спритність, що робить їх хорошим вибором для використання на тирі.

 • Велкро

 У тактичних рукавичках липучки з гачком зазвичай знаходяться навколо зап’ястя. Це дозволяє користувачеві регулювати посадку рукавичок та швидко одягати і знімати їх. Ці якості роблять рукавички на липучках хорошим варіантом для військових та правоохоронців.

 • Номекс

Як обрати тактичні рукавички - 9

 Це вогнестійкий матеріал для використання, коли безпека на першому місці. Рукавички Nomex, як правило, використовують військові пілоти та екіпаж бронетехніки, а також зварники, або ливарники. Військові рукавички, схвалені NAVAIR, зазвичай містять Nomex разом з іншими посиленими матеріалами. 

Поради щодо вибору тактичних рукавичок

 Навіть якщо ви знайдете ідеальну пару тактичних рукавичок, які мають потрібні вам функції та матеріали, а вони не сядуть ідеально - користі від них буде вкрай не багато. Рукавички із надлишком матеріалу, або які переривають циркуляцію пальців можуть дратувати вас із часом. Ці поради допоможуть вам уникнути різноманітних проблем під час користування рукавичками.

 • Еластичний / в’язаний матеріал підходить краще шкіри

Хоча шкіра забезпечує чудовий захист і водонепроникність, вона не сильно розтягується. Рукавички, виготовлені з еластичного матеріалу, такого як спандекс, як правило, забезпечують кращу посадку.

 • Тісність краща за вільну посадку

Як обрати тактичні рукавички - 10

 Вільні рукавички надзвичайно ускладнюють роботу з вашим спорядженням. Рукавички, які рухаються на ваших руках, не будуть давати відчуття природності і можуть навіть зісковзнути під час їх використання. З огляду на це, краще купити рукавичку, яка занадто тісна, ніж ту, яка занадто вільна.

Співпраця зі спорядженням

Коли ви вперше одягнете рукавички, протестуйте їх, попрацювавши зі своїм спорядженням. Рукавички повинні сидіти природньо, комфортно.

Правильна пара тактичних рукавичок забезпечує важливий захист від низки небезпек, з якими ви стикаєтесь, і допоможе вам у будь-якій ситуації

←  Як обрати тактичний ніж Як використовувати плитонос у фізичних заняттях  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha