3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів

3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів

Професійні стрілки можуть сказати вам, скільки разів їх вражали уламки куль під час стрільб. Не повинно бути на стрільбищі ситуацій біля стрільби, коли б ви не носили захист для очей.

Вибір правильних окулярів може бути досить детальним процесом. Необхідно переконатись, що вибрані вами окуляри не тільки зручні в носінні, але й забезпечують найкращий захист для очей. Є три важливі фактори, на які варто звернути увагу, обираючи ідеальні окуляри.

БАЛІСТИЧНИЙ РЕЙТИНГ тактичних окулярів

3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів - 2Ми дуже любимо свої очі. З огляду на це, ви повинні обирати окуляри, які захистять вас від уламків рикошетом. Є два рейтинги, на які слід звертати увагу при виборі тактичних окулярів.

  • Перший - це ANSI Z87.1. Цей рейтинг використовується для класифікації більшості захисних окулярів, які ви побачите на заводських та промислових об'єктах. Хоча вони захищають ваші очі від легких уламків, це мінімальна специфікація, тому не варто довіряти їм захищати ваші очі під час стрільб.
  • Другий рейтинг - MIL-PRF-31013, який також називають MILSPEC. Саме цей рейтинг варто шукати, обираючи пару стрілецьких окулярів, оскільки окуляри із цим рейтингом повинні були пройти набагато більш напружене тестування, ніж рейтинг ANSI.

Окуляри MILSPEC пропонують приблизно в 6 разів кращий захист від уламків в порівнянні з рейтингом ANSI. Також ці окуляри MILSPEC, як правило, дорожчі, ніж окуляри з рівнем ANSI, але чого вартий ваш зір?

ПОСАДКА тактичних окулярів

Ваші окуляри повинні бути зручними, але їх посадка має бути досить щільною, щоб ви могли не турбуватись про те, що окуляри зісковзнуть або впадуть. Якщо ваші улюблені окуляри вільно прилягають, ви можете додати фіксатор для окулярів, щоб вони тримались правильно на голові, як до прикладу резунка оголів'я. Ще один фактор, який слід враховувати з приводу посадки - це який захист для вух ви будете носити із окулярами. Багато людей не замислюються про вплив носіння навушників на розташування захисних окулярів. Якщо ви носите навушники, було б непогано взяти їх із собою, приміряючи нові окуляри, чи не будуть вони давити вам на дужки.

Вам також потрібно врахувати переносицю на окулярах. Чи переносиця змушує ваші окуляри сидіти занадто високо або занадто низько на обличчі? Чи можна налаштувати переносицю? До прикладу в окулярах Smith Optics є регульований штифт, який дозволяє точно припасувати їх до типу обличчя. Правильно припасовані окуляри на голові також гарантують, що ваші лінзи будуть розташовані правильно, та забезпечать вам максимальний захист.

3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів - 3

НАЛАШТУВАННЯ

Іноді на стрільбищі доводиться стріляти проти напрямку сонця. Та для тих, хто, як правило, воліє носити прозорі лінзи, це може бути проблемою, і тут було б до діла швидка заміна лінз. Хороша ідея мати окуляри, які дозволяють швидко та легко міняти лінзи. Це утримує вас від необхідності мати кілька різних пар, коли ви йдете на полігон. Або є ще фотохромні версії, що самостійно змінюють рівень затемнення

Наявність декількох лінз також означає, що ви можете грати з різними кольорами. Деякі кольори полегшують прицілювання, а інші виділяють цілі. Знайдіть правильний колір там, де потрібно зосередитись.

Якщо у вас є не ідеальний зір, ви також захочете переглянути окуляри, які мають опцію Rx. Є багато брендів, що пропонують чудовий захист очей і дозволяють налаштувати їх відповідно до вашого зору за допомогою корекційних вставок.

3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів

КУПУЙТЕ ОДРАЗУ ВСЕ РАЗОМ

Балістичний рейтинг, підгонка та налаштування з аксесуарами - це не єдині фактори, які слід враховувати при виборі професійного захисту зору, також рекомендуємо звернути увагу одразу на готові комплекти, що може бути вигідною покупкою. Але захист очей для вас нічого не робить, якщо ви насправді його не носите! Потрібен лише один невдалий постріл без окулярів, щоб нанести нищівний удар по зору. Незалежно від того, чи стріляєте ви на змаганнях, чи просто зайняті плінкінгом на вихідних, захист очей вищої якості має вирішальне значення.

←  Що таке регламент AR 670-1 Тестування NIJ (США) стандартів бронезахисту: Чому та Як (1 частина)  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha