Відеоогляд: Що таке система Pals Molle System

Відеоогляд: Що таке система Pals Molle System

Система молле

Що означає Молле система та для чого вона

MOLLE System (вимовляється як Молле) - скорочення від Модульне полегшене розвантажувальне спорядження. Це система з’єднання та компонування спорядження між собою, що використовується сучасними збройними силами НАТО, насамперед армією США.

Як працює Молле система

Система молле. Модульність системи випливає з використання стропного ремінця для кріплення підсумків (PALS) з розташуванням у вигляді рядів з нейлону, пришитих до спорядження, що дозволяє кріпити різні сумісні підсумки та аксесуари методо переплетення між собою строп та рядів. Цей спосіб кріплення став фактичним стандартом для модульного тактичного спорядження, замінивши собою морально застарілу систему ALICEСтандарти габаритів схематичного розміщення системи палс-строп (PALS та MOLLE) базуються на ширині лямки стропи у 25,4 мм (1 дюйм) із інтервалом комірок у 38,1 мм (1,5 дюйма) та інтервалом у 25,4 мм (1 дюйм) між рядами. Одначе, ширина комірок молле у палс рядах може варіюватися від 35 до 40мм, що є нормою

Система PALS строп та комірок Molle

Значення терміну молле-система

Термін Молле використовується не тільки для опису специфічної системи кріплення спорядження, але і як взаємозамінний термін для загального опису усіх сучасних несучих систем спорядження, що використовують тип PALS-строп для модульного кріплення. Крепление MOLLE PALS є власністю «Natick Labs», але більшість з них використовують MOLLE та PALS як взаємозамінні. 

Стропа Malice

Також були розроблені похідні на основі методу кріплення MOLLE (наприклад система MALICE). Будь-яка система, що використовує модульні методи кріплення і може використовуватися з компонентами Молле, вважається сумісною з молле, або називається системою MOLLE PALS. Все частіше невійськові виробники впроваджують технологію молле у зовнішнє спорядження не військового призначення.

Підвиди крепления Molle систем (molle attachments, стропы молле)

Загалом підвиди молле систем, що мають іншу назву, відрізняються виключно методом фіксації кінця стропи після завершення переплетення, або ж матеріалом самої стропи, та є повністю сумісними:

  • Natick Snap – стропа із посиленням для жорсткості та застібання на кнопку
  • Malice – полімерна кліпса замість стропи із напівпостійним закриттям
  • Weave & Tuck - прибирається під підкладку

З історії

Система Molle кріплення була введена у 1997 році. Однак вона не отримала загального застосування аж до терактів 11 вересня 2001 року, після чого була масово у використанні американськими військами, які проходили службу в Афганістані, а згодом і в Іраці для подсумки молле

Відеоогляд: Табірний польовий ніж із ліхтарем SOG Bladelight 5 7 LED Knife  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha