Найкращі сонцезахисні окуляри для військових та правоохоронних органів

Найкращі сонцезахисні окуляри для військових та правоохоронних органів

Носіння службових сонцезахисних окулярів робить для вас набагато більше, ніж просто захищає очі здоровими. Це може захистити ваші очі як від шкідливого випромінювання та зменшити сліпучі відблиски, так і навіть врятувати ваше життя. Але який тип сонцезахисних окулярів найкраще підходить для застосування у правоохоронних органах?

Поляризація

Найкращі сонцезахисні окуляри для військових та правоохоронних органів - 1Почнемо з основного питання - поляризації. Звичайна мудрість говорить, що поляризовані лінзи кращі, здебільшого тому, що маркетологи так нам кажуть. Але щоб насправді знати, чи це правда, давайте подивимось, як працює поляризація і як це може бути на ділі, це також може бути для вас не найкращим варіантом.

Світло потрапляє на вас з двох різних напрямків: вертикального та горизонтального. Неполяризовані окуляри забезпечують захист від променів з обох боків. Однак більшість відблисків відбувається від світла, що відображається горизонтально, наприклад, від води, тротуару, снігу або капота автомобіля.

Для максимального зменшення відблисків додається поляризація, - вбудований ламінований фільтр на сонцезахисних окулярах, який блокує більшу частину горизонтального світла.

Якщо ви коли-небудь були на човні і дивились у воду в поляризованих сонцезахисних окулярах, ви могли бачити під поверхнею, оскільки відбите від води горизонтальне світло зупиняється в окулярах, роблячи видимим те, що знаходиться під водою.

Вони зменшують напруження очей та покращують чіткість у більшості умов яскравого освітлення. Чим зручніше вашим очам, тим менше навантаження на вашу і без того напружену роботу. І вони допомагають вам бачити майже все, з чим ви стикаєтесь на службі. У більшості випадків вони є чудовим вибором.

Але це не означає, що вони підходять для будь-якої ситуації. Наприклад, вам може бути важко побачити свій ноутбук у авто, особливо якщо він має РК-екран, який пропускає світло переважно горизонтально. Пілоти стикаються з цим самим питанням з електронними льотними приладами. Ось чому більшості пілотам авіакомпаній не дозволяється носити поляризовані сонцезахисні окуляри. З певних кутів інформація може "зникати". Чи означає це, що ви не повинні носити поляризовані лінзи? Ні, але наскільки ви готові продовжувати одягати та знімати сонцезахисні окуляри, намагаючись побачити екран, коли ви керуєте електронікою під відкритим небом чи намагаєтесь чітко прочитати номерний знак?

Периферійний зір

Найкращі сонцезахисні окуляри для військових та правоохоронних органів - 2Якщо для вас сенс носити сонцезахисні окуляри - це бачити краще, та останнє, що вам потрібно, це пара окулярів, яка блокує ваш периферичний зір. Це небезпечно з двох причин.

Спочатку сонцезахисні окуляри, якщо ви намагаєтесь оцінити ситуацію, яка відбувається перед вами, вам потрібно побачити все це з усіх сторін, щоб ви могли знати, коли та як реагувати. Це особливо важливо, якщо ви стикаєтесь із кількома підозрюваними або погрозами з різних напрямків.

По-друге, ви коли-небудь намагалися змінити смугу руху за кермом, але не бачили своєї сліпої зони? Це неприємне відчуття. З сонцезахисними окулярами, які мають об’ємні оправи або шарнір на оправі, ця сліпа пляма справді стає сліпою плямою. Коли ви дивитесь через плече, ви бачите лише оправу сонцезахисних окулярів, а не машину, що підкрадається зліва від вас.

Якісні спеціалізовані окуляри усувають цю сліпу зону, переміщуючи шарнір назад настільки, щоб не бути в полі зору.

Вони випускаються у різних стилях, від низькопрофільних лижних окулярів до класичних авіаторів в стилі Том Круза. Вибираючи пару, подивіться ліворуч і праворуч, щоб переконатися, що у вас повний периферичний зір.

Захист / міцність

Найкращі сонцезахисні окуляри для військових та правоохоронних органів - 3Якщо ви схожі на більшість людей, ви ваші сонцезахисні окуляри кидаєте, сідаєте на них, засовуюєте у сумку тощо. Поліцейська робота може бути важкою щодо спорядження та сонцезахисних окулярів. Хоча авіатори виглядають круто, "дротяна" оправа легко згинається та може швидко зіпсуватися.

Щоб ваші сонцезахисні окуляри виглядали добре і працювали довше, вибираючи міцну пластикову оправу з полікарбонатними лінзами, що краще відповідатиме повсякденній суворості роботи в поліції. Багато з них також оснащені змінними лінзами, щоб ви могли змінювати кольори залежно від умов. Витривалі лінзи часто також мають повноцінний балістичний захист, на всякий випадок, якщо ви виявите, що відпрацьована гільза кулі летить на вас.

Деякі підрозділи вимагають від офіцерів вибору сонцезахисних окулярів, які відповідають стандарту безпеки ANSI Z87.1 (на прикладі США)

Цей стандарт застосовується до довговічності проти тупих ударів, пилу, дрібних частинок та інших потенційно шкідливих умов. Шукайте “Z87”, штамповані або закарбовані на сонцезахисних окулярах, які відповідають цьому стандарту.

Незалежно від того, які сонцезахисні окуляри ви обрали, переконайтеся, що вони вам підходять. Якщо ви стикаєтесь з паганою оглядовістю або напружуєтесь, щоб побачити, пора вибрати нову пару.

←  Тактичний ліхтар: Що та Коли 7 правил для правильного очищення та зберігання вашого балістичного бронежилету  →
Залишити коментар
  • Анатолій 2021-10-09, 11:44
    Дякую за корисну інформацію.
captcha