Відеоогляд: ложка-мультитул CRKT Eat'N Tool

Відеоогляд: ложка-мультитул CRKT Eat'N Tool

Як і у багатьох інших людей, наші перші думки про новий столовий мультитул інструмент CRKT Eat'n були скептичними, і ми дивувалися як будь-який справжній ентузіаст чи користувач мультитулів скористається цим інструментом. Після використання цього мультитулу ми зрозуміли, що розглядали його неправильно - це не інструмент типу EDC (Every Daily Day Carry), це спеціалізований інструмент для бушкрафту чи туристичних подорожей, та і просто гарна річ з додатковим функціоналом у потрібному предметі. Для мандрівника, який справді піклується про вагу свого спорядження, Eat'n Tool дійсно знахідка!

Зубці виделки достатньо довгі, щоб пробити картоплю чи стейк хорошо розміру. Зубці не тримають їжу так надійно, як хотілося б. Ложка не досить глибока для комфорного споживання супу, але в цілому вона функціонує досить добре, і ми не маємо жодних серйозних скарг.

Також в Eat'n Tool вбудована відкривачка для пляшок, плоска викрутка та три отвори шестигранного ключа. Відкривачка для пляшок більш ніж достатньо виконує свою функцію та добре відриває навіть старі пляшки. Руків'я значного розміру дає велику перевагу для відпирання кришки. 

Нарешті ми підійшли до викрутки, яка працює приблизно так само добре, як і будь-яка інша плоска викрутка на мультитулі - тут справді важко зробити її неправильно, і дизайнер Liong Mah мудро вирішив не захоплюватися нею. Приємна річ у тому, що викрутка орієнтована приблизно на 90 градусів до решти інструментів, тому її можна безпечно використовувати у потрібний момент. Однак вона не має достатньої зони дії , тому її можна використовувати лише на поверхневих гвинтах - тобто викрутка не досягне до гвинта у корпусі із заглибленням більше, ніж приблизно 6мм. Але це і не потрібно за польових умов.

Ходили чутки про те, що Eat'n Tool використовується як зброя самооборони, хоча в документації виробника підтвердження цьому взагалі немає. Не згадується він також і як потенційно зброя самозахисту ніде в каталозі чи на веб-сайті CRKT, однак майже у всіх, хто чув про Eat'N Tool, схоже, складається враження, що вони десь бачили або чули про таку можливість, і кожен має свою думку про те, наскільки це було б ефективно. Спочатку спеціальна версія, розроблена Liong Mah та вироблена Sal Merino, повинна була бути доступна як зброя для жінок останнього шансу. На нашу думку, що якщо ви потрапили в ситуацію, яка вимагає оборонної зброї, можна використовувати Eat'N Tool як все інше - кишеньковий ніж, ліхтарик, олівець/ручку, телефон або будь-який інший предмет що потрапив під руку. Якщо з якихось причин вам раптом знадобиться зброя, ми б радили вам пошукати щось інше, оскільки це навряд чи оптимальна зброя.

Сенс цього інструменту: мультитул та Eat'N є обов’язковим для туристів та кемперів, які планують споживати їжу за польових умов. Це недорого та досить функціонально. Інструмент Eat'N може заощадити ваші кошти на витрати для придбання мультитулу, за умови, що його варіанти підходять для ваших потреб.


←  Відеоогляд: серія ножів CRKT Pazoda Відеоогляд: тактичний ніж SOG SOGzilla Folding Knife  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha