Відеоогляд: тактичне переднє руків'я сошки IMI Polymer Enhanced Bipod Foregrip

Відеоогляд: тактичне переднє руків'я сошки IMI Polymer Enhanced Bipod Foregrip

Все під контролем? Це добре. І настільки добре може бути із штурмовим руків'ям на гвинтівці. Але іноді потрібно ще більше зручностей. Особливо, коли ви знаєте, що потрібно стріляти стоячи. І тепер ви можете використовувати вбудовані у руків'я сошки. IMI Defense виходить на ринок з його інтерпретацією - поліпшеними полімерними сошками у передньому пістолетному руків'ї. 

Полімерні сошки у руків'ї із полімерної конструкції від IMI ідеально будуть пасувати на вашій гвинтівці. Швидкознімна конструкція фіксації та із важливою частиною, якою є маленька кнопка, після натиску великим пальцем викидує сошки. Все це повністю зроблено з полімеру та є досить стійким. Нижня частина сошок має шорсткість, так що вони не ковзають. Якщо сошки не потрібні, складіть обидві ноги разом і швидко запхайте їх у корпус.

Ще однією перевагою EBF є те, що на верхній частині встановлена RIS рейка. Коли вона не використовується, її можна скрутити. В іншому випадку вона ідеально підходить для кріплення ліхтаря.

Корпус також має спеціальне гумове покриття, що полегшує хват штурмового руків'я. Ручка приплющена з боків, щоб можна було акуратно розмістити кнопки ліхтаря чи лазеру. Трохи липучки або скотчу і вони змонтовані.

ВИСНОВОК: Гарне та практичне рішення, реалізоване із привабливим дизайном. Руків'я та сошки - це практичне поєднання для стрільців.


←  Відеоогляд: складений цілик AR15 MFT Backup Polymer Flip Up Rear Sight Поради із домашнього зберігання набоїв  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha