Відеоогляд : окуляри Smith Optics OTW Outside The Wire

Відеоогляд : окуляри Smith Optics OTW Outside The Wire

Якщо ви шукаєте практичну та якісну військову балістичну маску окуляри, на згадку одразу приходять декілька речей: комфорт, кут поля зору, ціна, захист, властивості антифогу ( коефіцієнт запотівання) та зручність користування. В 2006 році спеціальний військовий відділ американської компанії Smith Optics представила нову лінійку захисних окулярів закритого типу під назвою Outside The Wire (OTW).

Ці окуляри на одному рівні з окулярами компаній Revision, ESS та Wiley X, та є авторизованим елементом захисного спорядження для військових армії США.

Серія окулярів Smith Optics Outside The Wire (OTW) обіцяють чистоту та комфорт, а також широкий вибір забарвлень для оправ та лінз. Виглядають досить стандартно як для захисних окулярів армії США, призначених для використання в польових умовах, OTW відповідають стандартам сертифікації та безпеки армії США MIL-DTL-43511D, ANSI Z87.1-2003 та EN166. Ця якість та довговічність легко проявляться у лінзах, що знімаються, які дуже жорсткі, на відміну від деяких військових масок. На стандартному ремінці є пилозахисний чохол (у комплекті) та регульовані застібки, які полегшують зміну розміру під носія.

Ці повністю регульовані військові окуляри забезпечують чудове поле зору і виготовлені з використанням тієї ж технології конічного об'єктива, що виправляє спотворення на всіх окулярах Smith Optics Elite. Усі лінзи також забезпечують 100% захист від шкідливих променів UVA / UVB / UVC. Покриття, що захищають від подряпин та запотівання, значно покращують як довговічність, так і продуктивність за різних умов.

Гумові елементи окулярів оброблені силіконовим складом, також для довшого зберігання. Конструктивно окуляри Smith Elite OTW передбачають широку полімерну оправу (200 x 83 x 32 мм) з захисного вогнестійкого матеріалу, форма якої адаптована під різноманітні типи сучасних шоломів і має один з найбільших кутів оглядового поля зору. Оправа доповнена вставками-фільтрами з вогнестійкого поролону. Крім того, тверда піна є також вогнестійка та антибактеріальна, що є надзвичайно важливим! 

Окуляри фіксуються на голові еластичною регульованою стрічкою шириною до 36 мм. Стрічка закріплена полімерними фіксаторами, при необхідності, її можна повністю зняти та замінити, наприклад, на сумісні адаптери Goggle Bungee Quick Strap, що продаються окремо і спеціально розроблені для більш зручного використання окулярів із шоломом. 

Цілісна формована лінза Smith Elite OTW виготовлена з балістичного полікарбонату. Розміри лінзи не перевищують 170 мм в довжину, 76 мм в ширину та 3 мм в товщину. Лінзи виготовлені по технології Tapered Lens Technology (TLT).

В загальному, окуляри Smith Optics Elite Outside The Wire (OTW) створені, щоб протистояти всім жорстоким умовам, забезпечуючи при цьому легку та надзвичайно зручну посадку, що легко інтегрується з балістичними шоломами.


←  Відеоогляд: серія Micro Case Pelican Відеоогляд: серія ножів CRKT Pazoda  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha