Відеоогляд: Табірний польовий ніж із ліхтарем SOG Bladelight 5 7 LED Knife

Відеоогляд: Табірний польовий ніж із ліхтарем SOG Bladelight 5 7 LED Knife

У місті чи на полі SOG має польовий ніж із ліхтарем, який відповідає вашим потребам. Він навіть може освітити шлях за допомогою вбудованих світлодіодів.

Ніхто не може заперечити, що економіка сильно постраждала у 2012 році, і багато компаній скоротили свої виробничі лінії або ж зупинилися з надією дочекатися кращих часів. Однак деякі застосували інший підхід і додали нові продукти, намагаючись мислити нестандартно. SOG Specialty Knives & Tools входить до останньої групи і представляє нові конструкції. Найбільшим  прикладом цього є Blade Lights.

Лінія Blade Light пропонує вам фіксовану  (BLT10-K) модель, що має вбудований світлодіодний ліхтарик. Фіксоване лезо має 14.7 сантиметровий сатиново-фінішний клинок з нержавіючої сталі 9Cr18MoV, загартований до 58-60 Rockwell. Рукоятка з армованого склом нейлону з напівпрозорим валиком та прикладом. Кронштейн утворює нижній кожух і містить шість світлодіодів, три з яких встановлені по обидва боки клинка. Двопозиційний перемикач виконує роль помпи і знімається для заміни одинарної батареї типу АА. Загальна довжина ножа становить 28,7 см, а він важить лише 200 грам.. Фіксований табірний ніж із ліхтарем постачається з піхвою Kydex і продається за 115 доларів. Польовий ніж з ліхтарем розроблений компанією SOG.

Багато з нас раніше вже бачили концепцію додавання ліхтаря до ножа , і, якщо ви схожі з нами, то у вас виникало питання доцільності такої комбінації. Ми знаємо ціну хорошого ножа. Ми також знаємо, наскільки зручним може бути невеликий ліхтарик, але чим являється ця комбінація : перевагою чи хитрістю?  Доволі часто при спробі з’єднати продукти страждає якість.  Щоб відповісти на це питання, ми вирішили, що кращим рішення буде випробувати модель як табірний ніж туристичний і як ліхтар. Лише тоді ми зможемо зрозуміти наскільки вдалою є комбінація.

Лезо

Функція ліхтарика справді не спрацьовує під час роботи з ножем із фіксованим лезом. Світлодіоди справді виступають приблизно на 0,33 см за контур ножа, але крім цього, ви навіть не помітите, що там було світло. Ми користувалися цією моделлю під час походу і знайшли її досить корисною саме як польовий ніж мисливський. Табірний ніж туристичний працював без проблем і функція освітлення ніколи не заважала.Трохи було лячно використовувати його на кухні. Використали їх для чищення риби і довелося помити його перед нарізкою фруктів. Неважливо наскільки маленький ліхтар, вода і електрична схема не поєднуються одне з іншим. Взагалі по цій моделі водонепроникний рейтинг IPX-7 при повному зануренні, проте писати може багато, а на практиці покаже зовсім інше. В результаті ми просто помили його як звичайний і витерли паперовими серветками. Ніяких проблем не виникло. Лезо було з хорошою кромкою і витримало всі наші випробування: ми різали невеликі гілки для багаття і різні мотузки. Кромка леза було відрегульована всього за декілька підходів на керамічних стержнях.Як зазвичай, ми не пошкоджували туристичний ніж спеціально, але і ніколи не турбувалися за нього. Коли потрібно було копатися в річному мулі в вздовж берегової лінії, ми навіть не вагалися.

Blade Light Fixed від SOG може впоратися з вашими справами в поході. Додавання ліхтарика нічого не віднімає від його здібностей як хорошого польового ножа.

Оболонка для фіксованого леза має пружинний затискач, який використовуватиметься як петля для ременя і дозволяє знімати оболонку без необхідності розстібання ременя. На оболонці також є система утримання кнопок, яка гарантує, що польовий ніж туристичний залишається там, де ви його поклали. Будучи лівшею, знадобилася певна практика, щоб звикнути до цієї функції, але система утримання працювала так, як рекламується. 

Ліхтар

Отже, приступаємо до ліхтаря. Коли сонце заходить, людина потрапляє у невигідне становище, а хороший ліхтарик корисніший, мисливський ніж табірний ви собі уявляєте. Цей мисливський ніж польовий має ліхтар,який не  можна вважати високоінтенсивним. Його тактичне використання було б обмеженим, але при 25 - люменів він виробляє достатньо світла для корисних цілей. Під час кемпінгу ліхтар забезпечив все необхідне нам світло після настання темряви. Це справді стало в нагоді під час підготовки пізньої нічної вечері біля багаття. 

  • Час роботи від 1АА батарейки становить 175 хвилин

Встановивши нові батарейки, ми увімкнули ліхтарі і чекали, поки лампи не досягнуть точки виснаження. Час роботи був досить близьким до заявленого.Можливо саме марка батарейки зіграла роль у тому мінімальному відхиленні. Перемикач працював добре, був заблокований для звичайного використання, і, як уже згадувалося раніше, водостійкий. Цікаво відзначити, що наявність світлодіодів по обидва боки клинка запобігали появі мертвих плям на світлі.

Після перевірки як здібностей леза, так і ліхтаря, ми б сказали, що ця комбінація виявилася корисним інструментом як вдень ,так і  вночі. Як і будь-який новий продукт, ринок визначатиме попит на такий інструмент. Якщо ви носите фіксований ніж мисливський з собою щодня, то чи не краще додати до нього ще й ліхтар? 


←  Відеоогляд: Що таке система Pals Molle System Відеоогляд: Тичковий ніж самозахисту Cold Steel Urban Edge Half Serrated Push Knives  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha