Відеоогляд: тактичний ніж SOG SOGzilla Folding Knife

Відеоогляд: тактичний ніж SOG SOGzilla Folding Knife

SOG Sogzilla - це не предмет масового виробництва, що зношується або ламається під час основного використання. Якщо ви не знайомі з SOG, вони є відомим виробником широкої лінійки ножів та тактичного інструменту, який вже багато років користується повагою у військових та спецпідрозділів правопорядку, таких як SWAT. Їхня продукція досить високого класу. SOGzilla виготовляється в Китаї безпосередньо під керівництвом SOG, що підтримує низьку ціну та високу якість.

SOGzilla - це звичайний ніж, що відкривається однією рукою, який використовує механізм блокування Lock Back в середині руків'я. Цей стильний механізм легше приводиться у дію, ніж популярна система “liner-lock”. Просте натисканням великого пальця розблоковує лезо.

Лезо SOGzilla, виготовлене з нержавіючої сталі 8Cr13mov (твердість RC 53-58), та має систему відпирання, яка вперше була помічена на ножах Spyderco. Оскільки лезо не підтримується пружиньо, воно відкривається лише під кутом 90 градусів натисканням великого пальця. Також клацанням зап'ястя можна відкрити його до повністю зафіксованого положення. Загальна довжина SOGzilla з відкритим лезом становить 18,6 см. Вага - 85 г. Коли лезо зафіксоване на місці, люфт відсутній, що свідчить про його міцну конструкцію.

Полірована склонейлонова ручка дуже гарної форми і добре прилягає до руки. По всій верхній і нижній частині руків'я є зубці, які допомагають підтримувати міцну фіксацію. На верхній частині леза - над отвором відкриття, також є зубці для великого пальця, щоб палець не ковзав під час різання.

SOGzilla також має двосторонній кишеньковий зажим. Згідно з коментарями на веб-сайті SOG, зажим спочатку не сподобався користувачам. Кілька користувачів стверджують, що зажим легко згинався, хоча він здається досить міцним на ножі, який ми придбали. Можливо, зажим вдосконалений з моменту розміщення коментарів за цих два роки. Міцний чи ні, зажим для мене не є проблемою, оскільки я ним не користуюся. Я тримаю ніж у кишені.

Пам’ятайте, що, хоча вся нержавіюча сталь протистоїть іржі, вона не захищена повністтю від іржі, особливо якщо мова йде про солену морську воду.

Я використовував SOGzilla від SOG протягом декількох тижнів як щоденний ніж для носіння. Він досить добре функціонує як універсальне лезо в тактичному стилі. Це очікувано: на упаковці є череп SOG з емблемою берета, на якій написано: “Розроблено SOG-Сіетл, штат Вашингтон”, що пояснює його якість.

←  Відеоогляд: ложка-мультитул CRKT Eat'N Tool Відеоогляд: набір польового посуду WILDO USA Camp a Box, Light  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha