Відеоогляд: Тичковий ніж самозахисту Cold Steel Urban Edge Half Serrated Push Knives

Відеоогляд: Тичковий ніж самозахисту Cold Steel Urban Edge Half Serrated Push Knives

Тичковий ніж (знаний як пуш-даггер) — це різновид нескладного ножа для самозахисту у Т-подібній формі. Руків'я тичкового ножа має розташування, що цілком перпендикулярно лезу, задля зручного хвату та фіксації у долоні за допомогою двох пальців. Тичкові ножі насамперед є ножами самозахисту та прихованого носіння.

Тичковий ніж самозахисту використовується із ударною технікою у рукопашному бою, до прикладу аналогічно із використанням кастета. Клинок тичкового ножа зазвичай має невелику довжину, проте нанесений ним колючий удар із подальшим обертом може викликати значну кровотечу та больовий шок

  • До плюсів конструкції тичкового ножа для самозахисту належить його надзвичайно зручний хват і простота монолітної та надійної конструкції, що практично унеможливлює його вибиття з руки, тому що він затиснутий між пальцями, та його можна й далі утримувати навіть у розкритій долоні
  • До мінусів такої конструкції можна віднести ситуацію, коли при ударі у тверду поверхню з досить великою силою, як це буває із кісткою, клинок провертається вздовж пальців руки та гардою може травмувати їх.

У багатьох країнах його не визнають як холодна зброя, а значить і дозвіл для нього не потрібен. Все це робить його прекрасним інструментом для того, щоб відчувати себе в безпеці. Але тичковий ніж самозахисту знайшов також своє застосування і в господарських потребах, а також щоденних задачах EDC

А тепер давайте поглянемо на тичковий ніж самозахисту у прикладі Cold Steel Urban Edge Half Serrated Push Knives:

Коли люди говорять про універсальні ножі, вони часто мають на увазі складані.

Але якби ми вам сказали, що одним із найбільш функціональних та корисних інструментів для повсякденного використання є тичковий ніж для самозахисту з фіксованим лезом? Що ж, останній Badass Knife of the Week вже тут, щоб довести це.

Urban Cold Steel Urban Edge - це універсальний та чудовий щоденний інструмент. Хоча тичковий ніж самозахисту давно вже відомий як захисна зброя, він виконує функцію, що виходить за рамки самооборони.
Його надійний хват дозволяє користувачеві розкрити руку, зберігаючи повний контроль над ножем. Як і раніше, ця серія має достатню потужність колюче-ріжучу потужність для вирішення завдань, які б кинули виклик навіть деяким більшим ножам. Urban Edge також є надзвичайним інструментом самооборони в останню чергу.

  • Лезо Urban Edge становить лише 6.3 см. Ця версія має одну сторону із звичайним краєм, а іншу - із зубчастим. Різний край на кожній стороні дає вам найкраще з обох боків - чітко вирізати коробку однією стороною, а іншою перерізати трос.

Виготовлене з японської нержавіючої сталі AUS 8A, лезо стійке до корозії та легко заточується.
Ручка, призначена для тримання між вказівним та середнім пальцями, виготовлена з Kray-Ex. Можливо, спочатку тримати ніж тичковий вам буде незвично, але ви швидко звикнете до нього - адже це справді зручно! 

Загальна довжина всього 10 см, Urban Edge - це маленький ніж тичковий, який важить менше 60 грам.

Це дозволяє легко переносити його куди завгодно. Чохол Secure-Ex також надає кілька варіантів перенесення - незалежно від того, прикріплений він до пояса або висить на шиї. До речі, для цього у комплект входить ланцюжок .

←  Відеоогляд: Табірний польовий ніж із ліхтарем SOG Bladelight 5 7 LED Knife Відеоогляд: Комплект для виживання SOG Professional 5.0  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha