Відеоогляд: Комплект для виживання SOG Professional 5.0

Відеоогляд: Комплект для виживання SOG Professional 5.0

Набір з чотирьох інструментів SOG Pro 5.0 має практично нескінченну кількість можливостей використання в польових та табірних умовах, що робить цей набір ідеальним для кемперів, туристів або воїнів вихідного дня.

   Набір включає в себе один ніж з фіксованим лезом, один складаний ніж, одну лопату і одну ручну сокиру SOG.

  •    Ніж із фіксованим лезом, оснащений лезом з нержавіючої сталі та із чорним оксидним покриттям - розміром 12 см. Його конструкція з цільним лезом дода загальної міцності, а ручка з термопластичної гуми забезпечує додатковий захват і контроль над процесом різки. Цей ніж SOG поставляється з міцними нейлоновими піхвами.
  •     Великий складаний ніж, що поєднує у собі потужну конструкцію з величезною часткою практичності. Він має чорну обробку леза, доповнену чорною рукояттю G10.
  •     Складна лопата це більше, ніж просто лопата: її краї зроблені із загартованої сталі з зазубринами, як серейтор у леза, тому їх можна використовувати для різання та рубки. Шарнір лопати дозволяє скласти її для зберігання у підсумку, що в комплекті.
  •     Ручна сокира, що є дуже компактна та надійна. Вона здатна впоратися із будь-якою задачею, яка неочікувано стала вам у нагоді. З гострим краєм та довжиною 28 см, вона швидко справляється із більшістю завдань по рубці. ЇЇ ручка з термопластичної гуми забезпечує зручний та контрольований хват. Для зберігання сокира акуратно упаковується в нейлонові піхви, що у комплекті 

    Візьміть цей комплект для виживання SOG із собою в дику природу і ви здивуєтесь його багатофункціональністі!

Адже він дійсно містить саме ті предмети, що ідеально підходять для різних завдань як у місті, так і за польових умов. 


←  Відеоогляд: Тичковий ніж самозахисту Cold Steel Urban Edge Half Serrated Push Knives Відеоогляд: Тактичний підсумок EDC Magpul DAKA Pouch Window  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha