Відеоогляд: Лінзовий лінзовий акумуляторний світлодіодний ліхтар Pelican 2380R USB Flashlights

Відеоогляд: Лінзовий лінзовий акумуляторний світлодіодний ліхтар Pelican 2380R USB Flashlights

Тактичний ліхтар лінзовий Pelican 2380R - це надзвичайно яскраве та багатофункціональне світло, розроблене для задоволення щоденних та тактичних потреб користувачів.

Універсальний опромінювач

Цей вражаючий світлодіодний вуличний ліхтар лінзовий, який працює від одного 18650 (входить до комплекту) або від пари CR123A, використовує потужний світлодіод, щоб створити до 305 люменів яскравості, яка може перевищувати 150 метрів! Світло також постачається з регулятором яскравості 30 люменів, який може працювати до 25 годин, а також тактичною функцією Strobe, яка може бути використана як сигнал або  ж для засліплення зловмисника (дезорієнтувати ціль). 2380R навіть оснащений спеціалізованою головкою, яку можна регулювати вперед і назад, щоб отримати сфокусоване світло або більш широко розповсюджений прожектор, щоб краще відповідати потребам освітлення свого користувача ( тобто сконцентруватися  або на дальність,або на діапазон). Світлодіодний тактичний ліхтар акумуляторний використовує простий кнопковий перемикач заглушки, який може як на мить, так і повністю активувати будь-який з 3 виходів світла. Його можна миттєво активувати легким натисканням на перемикач заглушки без клацання.

Інноваційний дизайн

Інновація в конструкції 2380R виходить за рамки простого регульованого пучка та його функціонального перемикача задньої кришки. Щоб заощадити час і зусилля, витрачені на багаторазову заміну батарей, цей світлодіодний табірний ліхтар лінзовий може перезаряджатися внутрішньо, оснащений батареєю 18650 завдяки своєму зручному зарядному порту micro-USB, розташованій трохи нижче голови. Поруч із зарядним портом знаходиться різнокольоровий світлодіодний індикатор живлення, який не тільки дозволяє стежити за ходом його заряджання, але навіть відображає залишок заряду світла при кожному включенні. Для того, щоб витримати зношення при частому використанні, світлодіодний польовий ліхтар акумуляторний має анодований алюмінієвий корпус, який є не тільки стійким до ударів, але і досить водонепроникним, щоб бути зануреним під метр води без пошкоджень.

←  Відеоогляд: Тактичний підсумок EDC Magpul DAKA Pouch Window Відеоогляд: Рукавички Mechanix MultiCam Original, MPact, FastFit  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha