Поради із домашнього зберігання набоїв

Поради із домашнього зберігання набоїв

ЯК ЗБЕРІГАТИ НАБОЇ НА СТРІЛЬБИЩІ ТА ДОМА

Запас боєприпасів пристойної кількості може стати досить коштовним, тому ви зобов’язані зберігати його правильно. Якщо цього не зробити, ці інвестиції можуть швидко втратитись. Поки ви знаходитесь на полігоні, це не таке велике занепокоєння, але якщо ви зберігаєте патрони вдома навіть протягом короткого періоду часу, існує правильний спосіб як це зробити.

Ось що найважливіше враховувати при зберіганні боєприпасів:

 • Безпека
 • Правильна температура зберігання
 • Низький рівень вологості
 • Використання правильних контейнерів

БЕЗПЕКА

Незалежно від того, де знаходяться ваші патрони, безпека повинна бути вашою прерогативою. Зберігайте свої патрони в оригінальному упакуванні, або у коробках, чи сумці з патронами, яку ви можете носити. Вдома основна частина боєприпасів має бути відокремлена від зброї. В ідеалі ви можете зберігати боєприпаси в декількох місцях для зручності доступу, якщо вам це потрібно.

Температура зберігання

Перепади температур. Якщо ви зберігаєте їх у гаражі чи сараї, з часом погано впливають на боєприпаси. Високі температури можуть змусити нітроцелюлозу в пороху змінювати свій стан - якщо вона перетворюється на газ, це може спричинити "потіння" набоїв. Низькі температури можуть змінити балістичні показники. Зміна температури також може спричинити зміну вологості, що може значно зменшити термін придатності боєприпасів, оскільки вологість викликає іржу, а іржа - корозію.

Зберігання боєприпасів на підлозі робить їх ще більш сприйнятливими до перепадів температури. Натомість завжди тримайте їх у шафі чи на стійці та уникайте прикріплення до холодної стіни. Найкраще зберігати боєприпаси при кімнатній температурі, та у відповідних контейнерах.

ПРАВИЛЬНІ КОНТЕЙНЕРИ ЗА ЗБЕРІГАННЯ

Боєприпаси зазвичай знадходяться у коробках для тривалого зберігання. Якщо ви не використовуєте всі свої патрони одразу, інвестуйте у водонепроникні герметичні контейнери, які захищатимуть ваші боєприпаси краще, ніж будь-яка картонна коробка.

Лайфхак: Зберігайте набої разом із силікагелем у контейнерах для зберігання патронів, щоб поглинути надлишок вологи, яка може зруйнувати боєприпаси. Якщо ви зберігаєте свої патрони у підвалі, використовуйте осушувач повітря, щоб підтримувати низький рівень вологи.

ВИМОГИ ДО КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ПАТРОНІВ

Ось функції, які вам потрібні в якісному контейнері для зберігання набоїв:

 • Герметичні клапани
 • Ручки для перенесення
 • Жорсткі стінки
 • Водотривкість

ЗБЕРІГАННЯ ПАТРОНІВ В ДОМАХ

Коли справа доходить до зберігання патронів вдома, вибирайте місця для зберігання правильно. Ось кілька порад:

 • Виберіть приміщення з низькою вологістю або вжийте заходів для мінімізації вологи
 • Зберігайте і замикайте патрони подалі від зброї
 • Зберігайте боєприпаси в різних місцях для зручного доступу

Правильне зберігання боєприпасів на полігоні та поза ним подовжить термін його придатності. Якщо ви будете дотримуватися цих основних вказівок, ваші боєприпаси будуть у бойовому стані стільки, скільки вам потрібно

←  Відеоогляд: тактичне переднє руків'я сошки IMI Polymer Enhanced Bipod Foregrip Склад тактичної медичної сумки  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha