Посібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали

Посібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали

Посібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріалиХоча Армійська бойова уніформа (Army Combat Uniform - ACU) спочатку була розроблена для армії США на початку 2000-х років, в даний час форму носять як Армія Сполучених Штатів, так і ВПС США та Космічні сили США. ACU є наступником бойового одягу (Battle Dress Uniform - BDU), пустельної камуфляжної форми (DCU) та бойової форми Airman (ABU).

Автентична куртка ACU пошита за військовими специфікаціями GL / PD 14-04A. Автентичні штани ACU пошиті за військовими специфікаціями GL / PD 15-05E.

Автентичні вогнезахисні куртки ACU пошиті за військовими специфікаціями GL / PD 14-04A і повинні відповідати або перевищувати стандарти вогнезахисту ASTM D6413. Автентичні вогнезахисні штани ACU пошиті відповідно до військових специфікацій GK / PD 14-05A і повинні відповідати або перевищувати стандарти вогнезахисту ASTM D6413.

Автентична форма OCP (Оперативний камуфляж - формально відомий як Scorpion W2 Pattern, Operational Camouflage Pattern) доступна лише через ліцензованих американських дистриб'юторів і виготовляється під наглядом Combat Capabilities Development Command (CCDC).

Єдині стандарти для кожної галузі американських військових дійсно різняться відповідно родам військ щодо конкретних вимог до тканин та матеріалів.

Відмінності між тканинами ACU

50/50 NYCO RipstopПосібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали - NYCO

NYCO - це суміш тканин, сумісних з NIR, 50% нейлон / 50% бавовна, що протистоїть вицвітанню, усадці та зморщуванню, подібно до аналогів з бавовни та поліестеру. 50/50 NYCO диференціює себе, утримуючи тепло трохи більше, ніж суміші поліестер / бавовна, водночас відчуваючи себе дещо «важчим» або «жорсткішим», ніж інші тканини.

Посібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали - NYCO ripstop57/43 NYCO Ripstop

57% нейлону / 43% бавовняний ріпстоп-матеріал, який зазвичай зустрічається в сумісних з NIR IHWCU (Improved Hot Weather Combat Uniform - для спекотної погоди), спеціально розроблений для швидшого висихання та забезпечення більшого потоку повітря, ніж аналог 50/50 NYCO. Ріпстопне переплетення повітропроникного 57/43 NYCO додає міцність матеріалу, зберігаючи при цьому легкість конструкції.

Battle Rip® 65% поліестер / 35% бавовна RipstopПосібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали - Battle rip ripstop

Цей матеріал від виробника Propper. Проппер пишається тим, що пропонує Battle Rip®, ексклюзивну суміш 65% поліестеру / 35% бавовни, виготовлену в тканині Ripstop. Ця всесезонна тканина зручна, міцна та стійка до вицвітання з часом. Відтепер цілісність кольорів, можливості швидкого висихання та запобігання розривам роблять Battle Rip® улюбленим матеріалом споживача.

Бавовна Ripstop NFPA

Колись 100-відсоткова бавовняна тканина Ripstop була для військової тканини основним вибором для оригінальної форми спекотної погоди, оскільки вона стійка до розривів та легка. Як натуральне волокно бавовна буде линяти, зморщуватися і стискатися. На відміну від синтетичних волокон, бавовна з часом втратить міцність. Ця 100% бавовняна тканина відповідає стандартам NFPA 1975 щодо вогнестійкості. Позначення “NFPA” визначає, що цей матеріал відповідає останнім вимогам до дизайну, експлуатаційних характеристик, випробувань та сертифікації робочого одягу для аварійних служб, як зазначено в Національному агентстві пожежної охорони.

ResQ ™ FR RipstopПосібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали - FR

Тканина Milliken ResQ ™ RipStop - це 35% нейлон / 35% бавовна / 30% арамідна тканина Milliken. Ця суміш, сумісна з NIR, є більш довговічною та більш повітропроникною, ніж інші вогнезахисні матеріали, завдяки суміші природних та синтетичних волокон. Тканина Milliken ResQ ™ RipStop перевищує стандарти вогнестійкості ASTM 6413, викладені ASTM International (раніше відоме як Американське товариство випробувань та матеріалів).

Про відповідність NIR

Міністерство оборони США використовує одяг, сумісний з NIR (приховування у інфрачервоному спектрі), щоб запобігти виявленню у ПНБ. Ці пристрої виявлення не виявляють температур, а скоріше коливання інфрачервоного випромінювання. Форма, сумісна з NIR, дозволяє користувачеві виглядати на тому самому рівні випромінювання, що і навколишня місцевість, що ускладнює його виявлення.

Посібник по ACU уніформі армії США: тканини та матеріали - OCP

Про OCP (Scorpion W2)

На початку 2010-х років армія США дійшла висновку, що Універсальний камуфляж (UCP) не дозволяє належним чином приховувати солдатів у багатьох регіонах Афганістану. Першим вибором армії для заміни UCP був шаблон MultiCam®, розроблений Crye Precision. Потім, після перерви в переговорах, армія США обрала Scorpion W2 (тепер його називають Operational Camouflage Pattern або OCP). Scorpion W2 - це шаблон, створений United States Army Natick Soldier Research, Development and Engineering Center шляхом модифікації оригінального шаблону Scorpion Crye Precision - розробленого за державним контрактом у 2002 році. Вибір для армії США Scorpion W2 гарантує, що армія не буде суб'єктом ліцензійних зборів і може підтримувати суворий контроль за розподілом та використанням.

←  Як вибрати військові черевики. Посібник з підбору типу та розміру 5 властивостей, що роблять тактичну куртку відмінною  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha