Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали

Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали

Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали - 4Форма бойового одягу (BDU)виготовлялась Збройними силами США як їх стандартна форма для ведення війни з початку 1980-х до середини 2000-х. З тих пір штани та куртки BDU були замінені кожною гілкою Збройних Сил США, але залишаються популярним рівномірним вибором серед службовців громадської безпеки та американських федеральних, штатних та місцевих установ завдяки їх випробуваній часом міцній конструкції та особливостям.

Автентичні штани BDU пошиті відповідно до специфікації MIL-spec MIL-T-44047E, а оригінальні куртки BDU до MIL-spec MIL-DTL-44048H.

Різні тканинні матеріали BDU уніформи

Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали

Саржева

Зустрічається в більшості джинсів, саржеве переплетення характеризується малими діагональними лініями і, як правило, це важчий матеріал за аналогічні тканини. Більша кількість ниток саржевих переплетень робить їх досить стійкими до вітру та зморшок. Загалом, саржеві переплетення також утримують тепло тіла краще, ніж інші ткані візерунки.

Ріпстоп

Ріпстоп - це тип звичайного переплетення, який об’єднує грубі волокна по всій тканині у вигляді сітки. Це посилення сіткаою забезпечує чудовий захист від розривів, зберігаючи при цьому характеристики легкої ваги.

Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали - 2

Відмінності між тканинами BDU

60% бавовна / 40% поліестер саржева тканина

Ця важка тканина з 60% бавовни / 40% поліестеру є дуже міцним та довговічним матеріалом у сфері громадської безпеки. Виготовлене в саржевому переплетенні, це полотно дуже добре балансує комфорт, довговічність та цілісність кольору, одночасно забезпечуючи стійкість до вітру і зморшок. Саржевий бавовняний / поліестеровий матеріал 60/40 трохи важчий за аналог з ріпстопом, більше зберігає тепло і довше зберігає колір. Якщо надірвати матеріал, саржа не завадить подальшому розповзанню, як це роблять сплетіння ріпстоп. Саржева бавовна 60/40 трохи важча за аналогічні матеріали, краще зберігає тепло і трохи краще тримає колір. Якщо розірвати, це не зупинить подальше пошкодження, як ріп-стоп тканина. Вибирайте BDU з 60% бавовни / 40% поліестерного саржевого матеріалу, коли пріоритетом є баланс між комфортом та тривалим носінням за прохолодних умов.

Battle Rip® 65% поліестер / 35% бавовна Ripstop

Propper пишається тим, що виготовляє свою продукцію у Battle Rip®, ексклюзивній суміші з 65% поліестеру / 35% бавовни, виготовлену в тканині Ripstop. Ця всесезонна тканина міцна, зручна і стійка до вицвітання. Ці якості, поряд із цілісністю кольорів, можливостями швидкого висихання та запобіганням розривам, роблять Battle Rip® найнадійнішою тканиною. Вибирайте BDU із  65% поліестеру / 35% бавовни у Ripstop Battle Rip®, коли пріоритетом є найкращий баланс всесезонного зносу, довговічності, комфорту та стійкості до вицвітання.

100% бавовна Ripstop

Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали - 6Тканина з 100% бавовни у Ripstop колись була тканиною, яку вибирали для оригінальних BDU Hot Weather (HWBDU) уніформ наприкінці 80-х, оскільки вона легша, повітропроникна, стійка до розривів і дуже зручна. Як цілком натуральне волокно, бавовна буде вицвітати, зморщуватися і стискатися швидше, ніж сучасні суміші з синтетичних тканин. Бавовняні волокна також втратять свою міцність при промисловому зносі та регулярному пранні. Виберіть BDU зі 100% бавовни, коли комфорт та повітропроникність є пріоритетними, а цілісність кольору не є критичною.

60% бавовна / 40% поліестер Ripstop

Форми з 60% бавовни / 40% поліестеру рипстоп широко використовуються в одязі для правоохоронців та громадської безпеки завдяки балансу між комфортом, довговічністю та цілісністю кольору. Переплетення ріпстоп сприяє стійкості до зносу та розриву. Виберіть BDU з 60% бавовни / 40% поліестеру, коли очікуєте посиленого використання за теплих умов.

65% поліестер / 35% бавовняна саржа

Матеріал з 65% поліестер / 35% бавовняна саржева - це міцна тканина, яка забезпечує чудову кольорову цілісність, стійкість до усадки та тривалу довговічність. Додавання синтетичних волокон робить матеріал більш міцним і швидшим для висиханням, ніж матеріали з більшим відсотком бавовняних волокон. Саржеве переплетення також сприяє стійкості до вітру та зморшок. Крім того, полі/бавовняним сумішам іноді надають перевагу - сумішам з нейлону / бавовни (NYCO), оскільки вони більше дихають і відчувають ся "легшими" при носінні. Виберіть BDU з 65% поліестеру / 35% бавовняного саржевого матеріалу, коли довговічність одягу є основною проблемою.

Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали - 3

NYCO

NYCO - це 50% нейлонова / 50% бавовняна суміш тканини, яка протистоїть вицвітанню, усадці та зморщуванню, подібно до аналогів з бавовни та поліестеру. NYCO диференціює себе, утримуючи тепло трохи більше, ніж суміші з полі / бавовни, водночас почуваючись дещо «щільнішим» або «жорсткішим», ніж інші тканини. Вибирайте BDU NYCO, коли тривалість та комфорт одягу при прохолодних температурах є головними проблемами

←  Швидка інструкція по посадці тактичних штанів Що таке відповідність військових черевиків до стандарту AR 670-1 Compliant Boots  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha