Що таке регламент AR 670-1

Що таке регламент AR 670-1

Що таке регламент AR 670-1Військовослужбовцям США, котрі нещодавно придбали або отримали армійську форму, обов'язково знають, що вона має відповідати стандарту "AR 670-1”. Але що саме означає цей термін?

Під офіційною назвою "Носіння та зовнішній вигляд армійської форми і знаків відмінності" AR 670-1 - це інструкція щодо того, як виглядати в уніформі, та відносно щодо всього, від довжини волосся чоловіків і жінок до приховування видимих татуювань, та до того, як тримати парасольку. Він служить схемою загального рівномірного носіння з посиланням на більш детальні правила щодо окремих предметів та ще й їх окремі правила.

Оновлений в червні 2017 року, останній армійський регламент 670-1 замінив сім попередніх норм, датованих ще липнем 2008 р. У кожній єдиній категорії є "брошури", як їх називає армія, які набагато детальніше описують кожен фрагмент форми.

Що таке регламент AR 670-1 - 2Одна з таких брошур, DA PAM 670-1, викладає правила щодо довжини рукавів, кольорів, варіантів аксесуарів, які поєднуються з верхом та низом оформи, та інші деталі різних фасонів форми, від парадної до бойової уніформи, зокрема, як і де демонструвати медалі та стрічки і інші деталі.

Серед нормативних актів є вимоги, щодо того, які черевики прийнятно носити з армійською бойовою формою (ACU). Армія випускає черевики, але солдатам також дозволяється купувати та носити свої власні, якщо вони відповідають єдиним стандартам.

Що таке регламент AR 670-1 - 3«Як варіант, солдати можуть носити комерційні черевики, подібні до конструкції бойових черевиків армії (ТАН), як це дозволено командуванням. Висота черевиків повинна бути від 8 до 10 дюймів і виконана із вивернутої натуральної шкіри худоби у кольорі ТАН, із звичайним носком та із підошвою, що відповідає основному кольору. Каучук та поліефірний поліуретан - єдині дозволені матеріали для підошви. Підсилювальні матеріали не повинні перевищувати 2 дюйма у висоту, якщо вимірювати їх від нижньої частини підошви, і не будуть виходити на задню частину каблука, черевика або на верхню частину носка. Зовнішня частина верхньої частини черевика не буде містити сітки, та вона буде виконана або повністю з усієї шкіри, або з поєднання шкіри і несіточної тканини. Солдати можуть одягати необов’язкові черевики замість бойових черевиків армії (ТАН), як це дозволено командиром; проте вони не замінюють уставні черевики як обов'язковий предмет носіння"

←  Міні посібник з основи бронежилетів та бронезахисту 3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha