Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилю

Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилю

Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилюІноді трапляється спорядження, яке настільки універсальне, що важко уявити час, коли його у нас не було. Це стає настільки всюдисущим із самим життям, що здається, що воно завжди було поруч. Штани BDU - це якраз один із таких предметів!

Уніформа різко змінювалась протягом століть і, ймовірно, буде продовжувати змінюватися, оскільки зміна характеру та сценарію війн означає, що солдатам потрібні нові варіанти одягу. BDU - це одна з зупинок на цьому шляху, але це зупинка, яка триває майже 40 років.

Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилю - 2

Дизайн створений армією США наприкінці 1970-х років для заміни оливкової форми OG-107 в'єтнамської епохи з поглядом на можливе широкомасштабне прийняття серед усіх збройних сил США, оригінальні BDU дебютували в 1981 році у відомому камуфляжі Woodland, що досі тісно пов'язаний їз BDU й сьогодні. Протягом багатьох років різні моделі камуфляжу з’являються та зникають, та кілька незначних дизайнерських рішень трохи змінюють кути кишень, комірів та кріплень, але основний дизайн залишається незмінним.

Сьогодні ними користуються не лише військові у всьому світі, а й місцеві, штатні та федеральні правоохоронні органи США, а також цивільні ентузіасти, які просто хочуть чудові практичні вантажні штани.

Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилю - 3

Чому брюки BDU так популярні?

Тому що вони надзвичайно практичні! Мало того, що вони настільки добре слугують військовим по всьому світу, вони чудово підходять для кемпінгу, піших прогулянок, проведення дня на полігоні, подорожей та цілого ряду інших заходів. Наприклад, усі їхні кишені - це чудове місце для зберігання паспорта, смартфону та інших необхідних елементів EDC предметів.

Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилю - 4

Для стрільбища покладіть магазини у кишені, економлячі багаторазові переходи назад до вашої сумки із набоями.

З матеріалом ripstop, призначеним для бою, важко знищити ці штани BDU, саме тому вони так популярні для таких різноманітних видів діяльності, особливо за польових умов. Наприклад, вони просто можуть бути ідеальними штанами для кемпінгу, з кишенями, достатньо великими, щоб вмістити пучок розпалювальних матеріалів та сірників, звільняючи руки для носіння більших колод для багаття.

BDU сьогодні настільки популярні, що тепер вони доступні у різноманітних камуфляжах та тканинах і мають блискавки та ґудзики, виходячи з особистих переваг. Ви можете придбати як автентичну військову версію так і виготовлену для більш цивільних потреб.

←  Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat Uniform Міні посібник з основи бронежилетів та бронезахисту  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha