Швидка інструкція по посадці тактичних штанів

Швидка інструкція по посадці тактичних штанів

Чому всі штани не підходять вам однаково та не мають таку ж посадку? Що означає “Спортивна посадка”? А як щодо "Класичної посадки" чи "Розслабленої посадки", а також "Завуженої посадки"? Хіба штани не просто штани, прості та звичайні? Не зовсім. Кожне пристосування  моделі сконструйовано з різною метою.

Подібно до того, як штани бувають різних розмірів по талії та внутрішньому шву, вони також бувають різних стилів і фасонів. То як саме визначаються різні типи припасування?

Перший виклик полягає в тому, що відповідність не стандартизована для всієї тактичної швейної галузі. Одна компанія може визначити “класичний” одним чином, а інша - дещо інакше. Але пристосування можна згрупувати в широкі категорії, не вдаючись до деталей вимірювання.

Швидка інструкція по посадці тактичних штанів - 1

Ось декілька поширених категорії посадки на прикладі одного з американських відомих виробників:

Розслаблена посадка (Relaxed Fit)

Швидка інструкція по посадці тактичних штанів - 2

Як випливає з назви, Relaxed Fit має тенденцію бути саме такими. Починається з талії що розтягнується, та має більше додаткового місця на стегнах серед інших моделей, що не обмежує рухів, незалежно від матеріалу

Класична посадка (Classic Fit)

Це найпопулярніша посадка серед тактичних штанів. Він має повзунковий пояс, який забезпечує чистий, рівний вигляд з можливістю регулювання. Ці штани сидять трохи нижче звичайної лінії талії і є просторими на стегнах, але трохи менш вільними, ніж Relaxed Fit. Штанини як правило досить прямі, але мають необмежуюче місце для руху. Деякі виробники прирівнюють цю посадку до вашої улюбленої пари класичних зручних джинсів.

Швидка інструкція по посадці тактичних штанів - 3

Спортивна посадка (Athletic Fit)

Швидка інструкція по посадці тактичних штанів - 4

Athletic Fit починається з жорсткої (не еластичної) талії, що знаходиться трохи нижче звичайної лінії талії. Далі йде прямий крім по стегнах. Оскільки тактичні штани призначені для носіння в активних умовах, таких як службове чергування або на полігоні, штани Athletic Fit часто виготовляються з еластичної тканини, щоб забезпечити вільні додаткові рухи.

Сучасна посадка (Modern Fit)

Типово, що зустрічається у лінії жіночих штанів, Modern Fit вирішує різницю між чоловічими та жіночими формами, додаючи контурну талію, яка лежить трохи нижче лінії талії і забезпечує більше вигину на стегнах. Ця нижня талія особливо корисна для використання із пістолетним ременем, оскільки не занадто високі

←  Вибір правильного тактичного пістолетного ременя Посібник по BDU уніформі армії США: тканини та матеріали  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha