Тестування NIJ (США) стандартів бронезахисту: Чому та Як (1 частина)

Тестування NIJ (США) стандартів бронезахисту: Чому та Як (1 частина)

Тестування NIJ (США) стандартів бронезахисту: Чому та Як (1 частина)У Частині 1 цієї серії, що складається з двох частин, ми розповімо про процес сертифікації NIJ (США) для м'якої броні від початку до кінця і чому кожен тест важливий для забезпечення захисту кожного рівня броні.

Щоб максимально захистити, вся м’яка броня у США має сертифікат NIJ. Це критично важливо, оскільки Національний інститут правосуддя (NIJ) встановлює національний стандарт для бронежилетів у США, щоб гарантувати, що він працює належним чином і пропонує рівень захисту, необхідний від певних балістичних загроз.

Процес сертифікації NIJ - це набагато більше, ніж побіжний погляд на деякі довільні стандарти. Це обширний практичний процес, коли понад 50 зразків броні проходять серію суворих випробувань за різних умов, що точно імітують умови, з якими користувачі стикаються в реальних умовах використання бронежилетів.

Тестування складається не тільки з перевірки балістичного захисту, але і з того, наскільки добре витривала броня в умовах навколишнього середовища, таких як екстремальна спека і вологість. Ці випробування проводяться в авторизованих NIJ лабораторіях, які гарантують відповідність жорстким стандартам NIJ.Тестування NIJ (США) стандартів бронезахисту: Чому та Як (1 частина) - 2

Висока вологість та занурення броні у воду

М'яка балістична броня складається з щільно сплетених ниток у волокно, які повинні залишатися щільно сплетеними, щоб зупиняти кулі, тому вони укладені всередині водонепроникної мембрани для захисту від вологи. Для імітації носіння броні в жаркі дні та під час дощу, де волога може стати проблемою, NIJ випробовує цю герметичну балістику, щоб гарантувати, що арамідні нитки не розпушуються та не відокремлюються, коли панель носять при підвищеній вологості або після занурення у воду. Броня також піддається сильному нагріванню протягом тривалого періоду, щоб переконатись, що нитки не відокремлюються або не позслаблюються занадто сильно під дією високих температур.

Тест броні на зношування

Після закінчення випробувань на нагрівання та стійкість до вологість броню на 10 днів ставлять у барабан, щоб імітувати п’ять років використання та зносу. Чому п’ять років? Оскільки така тривалість гарантії виробника на всю броню, сертифіковану NIJ. Якщо зразок броні все ще може зупинити кулю після випробування на зношування, - тест пройдено. Виготовлена броня повинна витримувати до п'яти років суворого зносу і все ще бути достатньо міцною, щоб захистити власника.

Балістичні випробування броні

Тестування NIJ (США) стандартів бронезахисту: Чому та Як (1 частина) - 3Але чи може все це мати значення, якщо броня не може зупинити кулі? Остаточне і найважливіше випробування - піддати броню випробуванням різними калібрами куль, які найімовірніше будуть безпосередньою загрозою для носія цієї броні.

М'яка броня пропонує два рівні захисту: рівень II і IIIA. Кожен призначений для поглинання набоїв до певного калібру та швидкості. Під час випробувань NIJ шість пострілів двох різних калібрів відстрілюються у броню, щоб оцінити її ефективність:

II рівень NIJ

  • 9 мм FMJ, 124гр при 1305 футів/с (397м/с)
  • .357 Magnum JSP 158 гр при 1430 футів/с (435м/с)

Рівень IIIA NIJ

  • .357 Sig, 125 гр при 1470 футів/с (448м/с)
  • .44 Magnum SJHP 240gr при 1430 футів/с (435м/с)

Кожен з 12 зразків відстрілюється шість разів, загаом в 144 постріли. Це підтверджує, що кожна панель є багаторазова, перевірена на поглинання щонайменше шести набоїв, що є більше, ніж більшість нападників влучить у вас під час перестрілки.

Наскільки точним є тест? Одноразовий збій будь-яких із зразків броні, що не зупинить усі тестові кулі, призведе до провалу загального тесту.

←  3 важливих фактори при виборі правильних балістичних окулярів Рівень бронезахисту NIJ (США): Яка броня - які кулі зупиняє (2 частина)  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha