Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat Uniform

Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat Uniform

Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat UniformБудь-хто, хто працював у тропічних або посушливих умовах, може сказати вам, що спека та вологість можуть бути потужними противниками. Щоб зробити ці екстремальні умови більш стерпними, армія випустила оновлення уніформи, яка є полегшеною дихаючою альтернативою стандартному ACU. Поліпшена армійська бойова форма, або IHWCU, вперше стала доступною для військ, дислокованих на Гаваях та Форт-Беннінг, штат Джорджія, влітку 2019 року. Після розподіленого розповсюдження, тепер усі солдати в жаркому або вологому середовищі мають можливість носити цю високотехнологічну уніформа. IHWCU, розроблено із ретельними випробуваннями та запозиченими технологіями з передового спортивного одягу, спроектовано таким чином, щоб бути легкою, швидко сохнути і максимально сприяти потоку повітря, дозволяючи виходити надлишковому теплу тіла.

Зберігаючи той самий оперативний камуфляж (OCP), що і стандартний ACU, IHWCU, безсумнівно, стане популярним вибором для всіх, хто розгортається в умовах спекотного клімату.

Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat Uniform - 2

Нейлоново бавовняна суміш Ripstop 

Ключовим для дизайну IHWCU є тканина, з якої її виготовлено. Суміш з 57% нейлону та 43% бавовни Ripstop пропонує найкращі показники повітропроникності, ваги та комфорту, не жертвуючи довговічністю, якої вимагає ваша служба. Додаткове посилення в зонах напруги та швів робить цю нову форму для спекотної погоди такою ж міцною, як і їхня стандартна версія ACU. Ця найсучасніша тканина розроблена для того, щоб за 60 хвилин перейти від мокрого стану до повного висихання, а це означає, що раптова тропічна злива не змусить вас почувати себе незручно до кінця вашої місії. Відводить потовиділення від вашої шкіри, допомагаючи їй швидше випаровуватися.

Специфікація Army Improved Hot Weather Combat Uniform

Найбільш очевидна різниця між новим IHWCU та стандартним ACU полягає в тому, що куртка IHWCU не має нагрудних кишень. Це дозволяє виділяти з вашого тіла більше тепла, що відчувається за польових умов. Ви жертвуєте деякими можливостями місць зберігання, але армія виявила, що більшість солдатів рідко використовують нагрудні кишені.

У новому дизайні також є «регланові» рукави, які є більш приталеними та менш громіздкими, ніж у стандартних ACU. Інші особливості включають верхню кишеню на рукаві, слот для ручки, та чохли для бірок ID Friend або Foe із застібками на велкро на обох рукавах.

Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat Uniform - 3Вдосконалений дизайн куртки IHWCU:

 • Однобортний
 • Рукав реглан спереду із застібкою на 5 гудзиків та гніздом для ручки
 • Відкладний комір
 • Велкро поле спереду
 • Дві кишені в стилі сильфон на рукавах із отвором для зливу та 100% нейлонове підсилення ліктя

Нові штани IHWCU спроектовані для того, щоб бути зручними та швидко сохнути без шкоди для функціональності. Вони включають посилену зону сидіння, спроектовані для забезпечення максимальної мобільності, забезпечуючи при цьому не громіздку посадку. Поряд з поясом на шнурках, ця конструкція допоможе утримувати штани у правильному положенні, навіть якщо вони завантажені спорядженням. Ширінька на гудзиках, забезпечує більшу вентиляцію і не зачіпається, як це могло бути із блискавкою. Усі основні кишені на штанах і куртці мають дренажні люверси, які не дадуть вам ще більше мокнути під дощем.

Уніформа для спекотного клімату армії США Improved Hot Weather Combat Uniform - 4Штани IHWCU для сучасного солдата

 • Ширінька на гудзиках
 • Сім поясних петель
 • Дві бічні кишені для рук
 • Дві фронтальні вантажні кишені зі складками із закриттям на гудзик
 • Глибокі вантажні кишені спереду, а не ззаду, як у ACU
 • Дві бічні кишені на гомілках із закривками на гудзиках
 • Бічні вантажні кишені з зливними отворами
 • Подвійна зона сидіння з ластовицею
 • 100% нейлонові підсилення колін
 • Нейлонова стрічка у подолі
 • Шнурок у поясі
←  Що таке відповідність військових черевиків до стандарту AR 670-1 Compliant Boots Штани BDU: Американська ікона мілітарі стилю  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha