Вибір правильного тактичного пістолетного ременя

Вибір правильного тактичного пістолетного ременя

Вибір правильного тактичного пістолетного ременя - 4З перших днів ніхто не придумав кращого способу носити пістолет, ніж у кобурі, прикріпленій до пояса. Хоча матеріали та стилі змінювались з роками, основне поєднання залишається.

У цивільному та військовому світі носіння зброї в основному є два способи носіння: поза поясом (OWB) або всередині пояса (IWB). Так, є й третій варіант - перенесення у кишені - але він підходить лише для дуже маленьких короткостволів. Якщо ви хочете носити щось більше, ремінь буде вашим вибором.

Незалежно від того, чи маєте ви IWB чи OWB кобуру, при виборі правильного ременя є критичні міркування.

Жорсткість

Вибір правильного тактичного пістолетного ременя

Пістолети - навіть невеликі - всерівно відносно важкі. Повнорозмірний, незаряджений пістолет у полімерному корпусі складає в середньому мінімум близько 0,5кг. Додайте до нього набої, і він може бути близько кілограму. Суцільнометалеві пістолети, такі як класичний ТТ та АПС, можуть важити ще більше. Накиньте зайвий магазин у підсумок, і ми говоримо про справді важке спорядження, яке можна носити із собою цілий день. Хоча два кілограми можуть здатися важкими, цього більш ніж достатньо, щоб зважити та прогнути середній шкіряний або нейлоновий ремінь до такої міри, що пояс не тільки буде провисати, але й і штани.

Хоча існує кілька екзотичних матеріалів для стрілецьких ременів, більшість із них всетаки виготовляються зі шкіри, нейлону або у поєднані. Але вони не можуть бути просто шкіряними. Більшість ременів для одягу, які ви знайдете у найближчого продавця, недостатньо міцні. Пояс повинен бути досить жорстким, щоб не втратити форму протягом цілого дня носіння. Спеціальні стрілецькі ремені спеціально побудовані для утримання більшої додаткової ваги та запобігання скручуванню і прогинанню ременя. Деякі з них надзвичайно товсті, а інші містять сталеву або полімерну / Kydex вставку між шарами шкіри для додаткової жорсткості. Найбільша перевага шкіряного стрілецького ременя для прихованого носіння полягає в тому, що він схожий на звичайний ремінь, що не буде видавати його призначення.

Вибір правильного тактичного пістолетного ременя - 5Нейлон - ще один варіант, але переконайтеся, що він досить товстий. Повсякденні нейлонові ремені зазвичай недостатньо міцні, щоб витримати вагу. З часом і з надмірним використанням тонкий нейлон почне розпушуватися і втрачати форму, внаслідок чого пояс провисатиме. Однак хороший товстий нейлоновий ремінь, який зазвичай призначений для тактичного використання, буде досить міцним, щоб протистояти деформації із плином часу. Недоліком нейлонового ременя є те, як він виділяється в повсякденному житті. Він буде вписуватися на стрільбищі, але на вулиці він може виглядати недоречно, тим самим втрачаючи тактичні переваги.

Зараз деякі компанії роблять гібридний варіант: шкіряну пряжку з нейлоновим ременем, який можна приховати під одягом. Це чудово, якщо ви хочете зберегти низькопрофільний вигляд, але також і зберегти тактичні властивості стрілецького ременя.

Товщина

Вибір правильного тактичного пістолетного ременя - 2Пояс для пістолета Пояси для пістолета служать для певної мети і просять нести додаткове навантаження.

Вони повинні бути товщі, ніж готовий ремінь із місцевого магазину одягу. Ця додаткова товщина покращує несучі показники шкіри або нейлону.

У більшості кобур є металеві або пластмасові затискачі, призначені для переходу та затягування під ремінь, щоб закріпити кобуру на місці та запобігти її несподіваному вискакуванню, особливо при витягуванні пістолета. Як правило, гачки внизу затискачів мають товщину ½ дюйма, щоб вмістити товстий стрілецький ремінь. Одягання більш тонкого пояса може дозволити кобурі ковзати по поясу - можливо, поза досяжністю - або підійматися і зникати з пояса на розіграші, або якщо ви випадково вдаритеся про щось на зразок столу або стільця, створюючи дуже небезпечну ситуацію. Спеціально створений стрілецький ремінь зменшить шанси на це.

Пряжка

Вибір правильного тактичного пістолетного ременя - 3Пряжка - це опора всього пояса. Хоча жодна пряжка не є найкращою, кожен тип має свої переваги та недоліки. Ось чотири найпоширеніші типи пряжок, що використовуються в стропних поясах.

  1. Стандартна пряжка під дірку: Цей стиль протягом століть був синонімом поясів (тактичних та інших). Основна передумова - пояс має ряд отворів, встановлених з кроком, пропонуючи варіанти регулювання для талії різного розміру. Перевагою цієї системи є те, що ви завжди можете підтягнути пряжку до одного отвору, і вона залишається зафіксованою на місці цілий день. Недоліком є те, що з часом багаторазове використання одного і того ж отвору зношує отвір і трохи послаблює ремінь загалом.
  2. Затиск повзунком (Military Slide): Просуваючи кінець ременя крізь корпус пряжки, ролик фіксує ремінь, та утримує його за допомогою тертя. Найбільша перевага Military Slide - це нескінченна регульованість. Найбільшим недоліком є те, що він не завжди настільки надійний, тому що ремінь може розпуститися, якщо фрикційна планка зісковзне.
  3. Швидкий випуск: Швидкий випуск, який еталонно є пряжкою Cobra (названий на честь компанії, яка його винайшла), найчастіше зустрічається на нейлонових ременях, оскільки є чисто тактичним як за зовнішнім виглядом, так і за функціональними можливостями. Вставляючи шток пряжки на одному кінці ременя в корпус пряжки, прикріплений до іншого кінця, щоб застібнути ремінь, а потім відрегулювавши надмірну нейлонову стропу відповідно до потрібного рівня фіксації, закріпивши залишковий кінець на велкро. Щоб розщіпити пряжку, просто натисніть два важіля на пряжці. Це дуже стабільна платформа, яка не зрушиться з місця, та буде зафіксованою. Однак, оскільки це суто під тактичне застосування, його може бути важко замаскувати в цивільному житті.
  4. V-кільце: Пряжка V-Ring працює, переплітаючи кінець ременя через натяжний стрижень всередині пряжки і відтягується назад, міцно закріплюючи його. V-образне кільце регулюється і фіксується з дуже невеликими зусиллями. Однак з часом він може зісковзнути під вагою пістолета та завантаженого магазину, що вимагає уваги. Додавання велкро поля, щоб закріпити вільний кінець ременя, може допомогти тримати його впорядковано і запобігти обертанню ременя навколо талії.

Який би ремінь ви не вибрали, протестуйте його щоб переконатися, що він буде служити своєму призначенню та утримувати пістолет у безпеці та в потрібному положенні.

←  Вибір кращого EDC ножа Швидка інструкція по посадці тактичних штанів  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha