Вибір типу кобури для прихованого носіння

Вибір типу кобури для прихованого носіння

Приховане носіння зброї. Особливості вибору - 11

Після того, як ви приймете рішення про приховане носіння, наступним кроком буде пошук ідеального способу зробити це. Існує кілька типів кобур для прихованого носіння, і у цій статті ми розглянемо їх усі.

Приховане носіння зброї. Особливості вибору - 22

Ось найпоширеніші типи кобур для прихованого носіння, які ми розглянемо:

  • Плечові кобури
  • Всередині пояса, або IWB кобури
  • Кишенькові кобури
  • Кобури на щиколотці

Безпека: Більшість експертів стверджують, що ніколи не слід користати приховане носіння без самої кобури. Якісна прихована кобура для пістолета забезпечує безпеку і розташування вашої зброї саме там, де ви очікуєте, а також запобігає мимовільне потрапляння у спусковий гачок та мимовільний постріл вогнепальної зброї.

Плечова кобура дозволяє носити вогнепальну зброю на боці, під пахвою. Ці кобури зазвичай мають запасний магазин на протилежному боці, і ви можете легко приховати її під курткою або пальто.ПЛЕЧОВА КОБУРА

Приховане носіння зброї. Особливості вибору - 1

ВНУТРІШНЬОПОЯСНА КОБУРА

Приховане носіння зброї. Особливості вибору - 2

Внутрішня кобура на поясі, яку зазвичай називають кобурою IWB, закріплюється до поясу чи ременя. Рукоятка пістолета знаходиться над поясом, а решта пістолета залишається прихованою у ваших штанах.

КІШЕНЬКОВІ КОБУРИ

Кобура всередині кишені, як правило, є підсумком кобурою без кріплень, і зазвичай має регульовані фіксуючі ремінці. Кишенькові кобури призначені для невеликих пістолетів, і їх основне призначення - прикрити спускову скобу та уникнути випадкового пострілу.

КОБУРА НА ЩИКОЛОТКУ

Приховане носіння зброї. Особливості вибору - 7

Кобури на щиколотці обернені навколо самої щиколотки еластичною стропою на велкро. 

Приховане носіння зброї. Особливості вибору - 7

Їх досить важко дійсно приховати, якщо ваші штани щільно прилягають (як слім фіти), та з них важко дістати пістолет в критичній ситуації. 

У вас є широкий вибір прихованих кобур для носіння, і пошук потрібного здебільшого стосується особистих переваг. Який би ви не обрали тип кобури для CCW, неймовірно важливо тренуватися з нею, а потім ще, щоб вам було зручно її носити та бути максимально ефективним з нею у надзвичайних ситуаціях.Також важко безпечно і зручно бігати, коли ви носите кобуру на щиколотці. Зазвичай кобуру на щиколотку найкраще використовувати як під резервну не велику зброю.

←  Як обрати туристичні черевики Як зручно налаштувати ваш плитонос  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha