Ваша кобура для пістолета має три основні цілі: безпека зброї, ваша безпека та швидка доступність зброї. Вона повинна надійно тримати вашу вогнепальну зброю, щоб ви постійно підтримували контроль над нею, і в той же час вона повинна захищати спусковий гачок від випадкового контакту. Кобура повинна утримувати ваш пістолет у зручному для вас доступі, щоб ви могли дотягнутися до нього та вихопити, не замислюючись, навіть коли ви у важкій ситуації.
Але не усіляка кобура підходить для будь-якої ситуації. Для тренувань вам знадобиться інша кобура, ніж для патрулювання на службі чи стрільби на змаганнях. Ось п’ять основних типів кобур:

- Зовнішньопоясна кобура, або OWB
- Внутрішньопоясна кобура, або IWB
- Кобура для кишені
- Плечова кобура
- Кобура на щиколотці
ПРИХОВАНА КОБУРА
Приховані кобури для перенесення повинні бути надійно захищені, залишатися прихованими та забезпечувати легкий доступ до вашої вогнепальної зброї в екстрених випадках

Найкращі кобури для прихованого носіння
- Кобури IWB
- Кишенькові кобури
- Плечові кобури
- Кобури на щиколотці
Кобури для змагань
Кожне змагання, у якому ви берете участь, матиме свої правила щодо кобур. Ви шукаєте швидкості на змаганнях, комфорту та гнучкості - особливо якщо ви берете участь у змаганні, яке вимагає швидкого переміщення між цілями.

Найкращі кобури для змагань
- Кобури OWB
- Кобура в поєднанні з стегновою платформою
- Кобура підсумок, прикріплена до вашого спорядження
Щоденні кобури EDC
Що стосується повсякденного носіння, важливо на перше місце поставити свої особисті уподобання. Ви повинні мати змогу дістати пістолет за будь-яких умов, тож подумайте, куди ви зможете досягти природним чином.
Лайфхак для EDC: М’язева пам’ять проходить довгий шлях, і не слід говорити про те, що практика не є обов'язкова.
ЯК ОБРАТИ ПРАВИЛЬНО КОБУРУ САМЕ ДЛЯ ВАС
Правильний вибір кобури допоможе забезпечити ЗАВЖДИ ВАШУ ГОТОВІСТЬ. Скористайтеся цими порадами, щоб зробити правильний вибір:
- Визначте, яке розміщення кобури буде найбільш природним для вас.

- Вирішіть, чи хочете ви литу пластикову чи полімерну, шкіряну чи нейлонову кобуру. Пам’ятайте, що кожен вид кобур має свої плюси і мінуси, і те, що ви оберете, повинно залежати від вашої місії.
- Задумайтесь, який рівень безпеки кобури вам необхідний. LEVEL I, II чи III. (Чим вищий рівень, тим важче витягнути пістолет з кобури). Зазвичай, якщо рівень не вказано в назві, кобура відповідає LEVEL I.
- Слід пам’ятати про свої потреби, коли обираєте кобуру - якщо до вас будуть застосовуватися правила змагань, перед покупкою перевірте їх.
Поки обрана вами кобура відповідає її головним цілям - безпеці та доступності - ви будете підготовлені та у прекрасній формі. Це, звичайно, до тих пір, поки ви практикуєтеся досить часто, щоб сформувати рефлекси, необхідні для швидкого та правильного вихоплювання в будь-якій ситуації.