Відеоогляд: тактичні черевики 5.11 Tactical HALCYON

Відеоогляд: тактичні черевики 5.11 Tactical HALCYON

ТАКТИЧНІ ЧЕРЕВИКИ 5.11 Halcyon

Одні з найбільш еластичних і зручних тактичних черевиків на ринку - це тактичні черевики 5.11 Halcyon , що створені для оптимальної продуктивності та максимальної надійності. Приготуйтеся відчути неперевершений комфорт протягом усього дня або ж ночі.

Розроблені з урахуванням безпеки та надійності, масло та ковзаючо стійка підошва з різноспрямованим протектором тримає вас міцно, вона додасть вам впевненість в кожному кроці при виконанні поставленого завдання. Бічні сітчасті вставки покращують повітропроникність. Устілка OrthoLite та амортизуюча підошва EVA працюють у тандемі, забезпечуючи елітний рівень комфорту. Верх тактичних черевиків "5.11 Halcyon Tactical Boot" виготовлено з нейлонового сітчастого матеріалу, який забезпечує хорошу вентиляцію в теплу пору року. Підкладка з матеріалу SlipStream™ володіє характеристиками та зниженим показником тертя, а також антибактеріальними властивостями. Накладки з синтетичної шкіри і гумовий носок надають тактичним черевикам "5.11 Halcyon Tactical Boot" підвищену зносостійкість та захист від пошкоджень. Шнурки Tac-lock спроектовані для запобігання розв’язуванню. Під час будь-якої прогулянки ці черевики можуть впоратися практично з будь-чим.


←  Відеоогляд: набір польового посуду WILDO USA Camp a Box, Light Відеоогляд: тактичний ніж Gear Aid McNett Kotu Tanto Knife  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha