Відеоогляд: набір польового посуду WILDO USA Camp a Box, Light

Відеоогляд: набір польового посуду WILDO USA Camp a Box, Light

Ми всі знайомі з проблемою занадто великої кількості туристичного спорядження. Якщо ви не зробите правильний вибір наступної разу, то знаєте, що ледве взможете вмістити все наступного разу в наплічник та у навіть у машину. Особливо це стосується табірної кулінарії. Ось чому ми маємо підтримуємо місію Wildo зробити максимально легкий, довговічний та компактний польовий посуд. Їх Camp A Box Complete виконує всі ці функції та навіть ще більше.

Що це

У Wildo Camp A Box Complete є все, що потрібно, щоб сісти за смачною вечерею в лісі. Зараз цей набір включає в себе 7 предметів: тарілку / миску, кришку / тарілку, велику складну чашку, складну чашку, обробну дошку, контейнер для спецій та комбіновану ложку-виделку. Додайте ще одну комбіновану ложку-виделку, і ви отримаєте цей набір для їжі на двох в одному функціональному, легкому, компактному наборі.
Обробна дошка має отвори в одному куточку, який виконує роль ситечка, а контейнер для спецій має 3 відділення, щоб ви могли мати сіль, перець та ваші улюблені спеції.. Комбінована ложка-виделка теж добре виконує свою функцію, але якщо ви віддаєте перевагу ножу та виделці, то, можливо, захочете їх упакувати.
Велика чашка вміщає у себе 600 мл, тому, незалежно від того, чи п'єте ви гарячі чи холодні напої, суп або навіть кашу на сніданок, вона вам підійде. Менша чашка вміщається в середині великої у складеному стані.
Все це виготовлено з матеріалів, що не містять BPA, а загальна вага всього 272 грами.

Чому нам це подобається

Wildo Camp A Box Complete поставляється в 13 різних кольорах, що одразу наштофхує на думку про щасливих дітей. Всі вони можуть мати свій колір і нести відповідальність за власний посуд. Всі деталі міцні і прослужать вам багато років. Той факт, що комплект поставляється як з маленькою, так і з великою чашкою, що складається, підійде для будь-якої страви, про яку ви лише зможете подумати. Крім того, Wildo вже понад 35 років прагне до того, щоб їхнє виробництво знаходилося в маленькому місті Швеції, що говорить нам про відповідальність виробника.
Тож, якщо ви хочете добре продуманий комплект, оснащений всім необхідним, і ви не хочете повератитися додому, бо забули чашку або тарілку, то цей набір саме для вас! Він чудово працює як варіант для економії місця та ваги для спорядження на двох.

←  Відеоогляд: тактичний ніж SOG SOGzilla Folding Knife Відеоогляд: тактичні черевики 5.11 Tactical HALCYON  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha