Використання плитоносу у Спортзалі та для Захисту

Використання плитоносу у Спортзалі та для Захисту

Плитонос для кросфіту

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ВАШУ ПЛИТОНОСКУ: ЖИМ та ЗАХИСТ

Плитоноси що використовуються у тренажерному залі для досягнення піку фізичної форми із навантаженням та на вулицях за прямим призначенням, є гібридом бронежилетів та звичайного плейт керріару прихованого носіння. Розроблені для використання з балістичними панелями або навантажувачами, плитоноси пропонують безліч переваг для важких тренувань та для працівників правоохоронних органів - але це дві дуже різні цілі, для використання яких потрібні різні методи.

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛИТОНОСКИ ДЛЯ КРОСФІТУ

Плитонос для кросфіту з плитами

Якщо ви знаєте, як користуватися плитоноскою у тренажерному залі, ви можете отримати більше від будь-яких тренувань. Вони є чудовою альтернативою спеціальним жилетам за умови, що вони правильно підходять вам і правильно розподіляють навантаження на тіло. Оскільки вони більш універсальні, ніж традиційні жилети, ви можете зручно носити плитонос, роблячи планку, присідання та віджимання, випади та ряд інших вправ із вагою тіла.

Жилет для кросфіту

ВАГОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ ЖИЛЕТІВ ТА ПЛИТОНОСІЇВ

Вагове навантаження у спеціальних жилетах відрізняється від плитоносів. Обидва додають додатковий опір вправам з вагою тіла, такі як підтягування, біг і стрибки зі скакалкою, але вони принципово відрізняються за формою, несучою здатністю та розподілом ваги. Жилети дозволяють додавати вагу невеликими кроками, до певної точки, і зазвичай вони призначені лише для перенесення спорядження, спеціально виготовленого для жилетів. Вставки для внутрішніх плит починаються з певної ваги - ваги ваших плит, які розроблені жилетів з системою MOLLE, яка дозволяє додавати та розподіляти вагу, де це необхідно. Існує безліч вагових плит різного номіналу для використання у спорті із вашим стандартним плитоносом від безлічі брендів.

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛИТОНОСУ ЗА ПРЯМИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ

Використання жилету у кросфіті

Ваша організація, відділ чи підрозділ має власні правила щодо того, які типи плитоносів ви можете носити, та як ними користуватися. Завжди звертайтесь до свого керівника, перш ніж обрати плитонос та перед тим, як вносити будь-які зміни у спосіб його використання.

ВИМОГИ, НА КОТРІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ПЛИТОНОСУ

Вага та захист є дві найважливіші проблеми у пластинах захисту, але комфорт займає майже третє місце - якщо ви цілими днями намагаєтесь залишатися у комфорті, ви будете менш ефективними на завданні.

Вибір правильного спорядження для роботи в правоохоронних органах насправді залежить від того, що вам потрібно виконувати. Незважаючи на те, що ви можете використовувати свою плитоноску для кросфіту під час тренувань, а також за прямим призначенням на роботі, більшість людей все таки обирають використовувати окремі моделі для кожної з цих цілей, щоб мінімізувати знос і зберегти модель для захисту в робочому стані.

←  Як чистити ваше тактичне замшеве взуття Як використовувати плитонос у фізичних заняттях  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha