Як доглядати за військовими шкіряними черевиками

Як доглядати за військовими шкіряними черевиками

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВАШИМИ ТАКТИЧНИМИ ЧЕРЕВИКАМИ

Догляд за військовими шкіряними черевикамиПередбачається у цій статті, що поліція, військовослужбовці та інші тактичні оператори використовують тактичні черевики з класичної шкіри (не замша). Навіть якщо від вас по службі не вимагають блиску вашого тактичного взуття, огляд з порадами про те, як отримати гарний вигляд та довговічність вашого взуття для офіційних заходів та повсякденного використання.

ІНГРЕДІЄНТИ, ЩО ПОТРІБНІ ВАМ ДЛЯ ДОГЛЯДУ

Догляд за військовими шкіряними черевиками 5

  Перш ніж почати доводити своїми тактичні черевики до блиску, додайте собі трохи місця для цього процесу. Візьміть старе простирадло, рушник або ганчірку та накрийте робочий простір на випадок замастити простір чимось з засобів для взуття.

  Потім зберіть усі необхідні матеріали:

  Спиртовий обезжирювач

  • Щітка для полірування (бажано з кінського ворсу, який має менше шансів до пошкодження ваших черевиків)
  • Тканина для полірування (100-відсоткова бавовна)
  • Віск для взуття
  • Бавовняні спонжики та бавовняні палички

  ПОКРОКОВІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ЧИСТКИ ЧЕРЕВИКІВ

  Догляд за військовими шкіряними черевиками 1

  КРОК 1: ПІДГОТУЙТЕ ВАШІ ЧЕРЕВИКИ

  Щоб отримати ідеальний блиск, вам потрібна хороша основа. Підготуйте чоботи до полірування, видаливши пил, бруд та сміття з верхньої частини, а також з підошви за допомогою щітки з кінського волосу. Злегка змочіть щітку з кінського волосу (але не таку, що має синтетичну щетину, що може подряпати поверхню ваших черевиків) - і використовуйте м’які рухи вперед-назад, щоб видалити частинки бруду.

  КРОК 2: ЗАСТОСУЙТЕ БАЗОВИЙ ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ для взуття

  Якщо ваші черевики вже мають базове покриття, перейдіть до кроку 3: Поліруйте чоботи. Якщо ні, виконайте такі дії, щоб надати своїм тактичним черевикам тверде базове покриття:

  Догляд за військовими шкіряними черевиками 2

  • Нанесіть товстий шар захисного покриття невеликими круговими рухами м’якою тканиною.
  • Дайте базовому покриттю висохнути протягом 15 хвилин.
  • Ретельно почистіть черевик або посиленно протріть його чистою сухою бавовняною тканиною, щоб видалити надлишки засобу. Не варто одразу очікувати чудового блиску одразу - базове покриття згладжує нерівності та особливості шкіри, так що ви зможете пізніше дополірувати блиск.
  • Дайте базовому шару висохнути ще 5 хвилин, перш ніж переходити до останнього етапу.

  Догляд за військовими шкіряними черевиками 3

  КРОК 3: ВІДПОЛІРУЙТЕ ВАШІ ЧЕРЕВИКИ

  Підготувавши черевики і дозволивши базовому засобу для догляду поглинутися взуттям, виконайте наступні дії, щоб завершити полірування до блиску своїх тактичних черевиків:

  • Оберніть кінчики вказівного та середнього пальців м’якою чистою сухою бавовняною тканиною. Візьміть невелику кількість лаку для взуття покритими пальцями і нанесіть лак дрібними круговими рухами по всьому взуттю, підбираючи більше лаку, коли це необхідно.
  • Виконайте попередній крок на іншому черевику. Чергуйтесь у процесі між черевиками, що буде дозволяти кожному черевику висихати у процесі.
  • Змочіть у воді нову чисту бавовняну тканину, відіжміть її та оберніть навколо вказівного та середнього пальців, як і раніше. Змочуючи тканину, вона запобігає вбиранню полірування. По старомодному, ви також можете використовувати власну слину замість води.Догляд за військовими шкіряними черевиками 4
  • Вологою ганчіркою, обмотаною навколо пальців, візьміть невелику кількість поліролі та втирайте її у черевик невеликими круговими рухами. Коли поліроль стає сірою або перестає наноситися на ваш черевик, переведіть пальці на нову частину тканини, підберіть більше лаку і повторюйте, поки не покриєте весь черевик.
  • Перемикаючись між черевиками, нанесіть змоченою тканиною шість-сім шарів лаку, за необхідності повторно змочуючи. Ви побачите, як покриття стає блискучим та рівномірнішим кожного разу, коли ви додаєте новий шар лаку.
  • Після того, як весь лак висохне, використовуйте чисту суху тканину з бавовни або нейлону, щоб почистити черевики.

  Як доглядати за військовими черевиками

  Майте на увазі, що ваші тактичні черевики потребують гладкої основи з товстим базовим покриттям, перш ніж ви отримаєте дзеркальний блиск. Ці вказівки щодо того, як блищати тактичним черевикам, мають відбуватися в правильному порядку, інакше ви не отримаєте блискучого покриття, якого ви прагнете.

  Ось декілька речей, про які слід пам’ятати, коли справа стосується полірування тактичних черевиків:

  • Використовуйте маленькі кругові рухи на кожному кроці.
  • Працюйте з найтоншим можливим шаром лаку.
  • Перший блиск завжди найважчий - після цього у вас буде міцне базове покриття, і процес стане швидшим та легшим
  ←  Вибір військового тактичного взуття: композитний носок чи звичайний? Як чистити ваше тактичне замшеве взуття  →
  Залишити коментар

  Ще не має коментарів.

  captcha