Як користуватися системою MOLLE. Покрокова інструкція

Як користуватися системою MOLLE. Покрокова інструкція

Ви, напевно, чули, як дуже часто використовують термін "MOLLE", але що це таке і як він насправді працює? Почнемо з основ, це означає "модульне полегшене розвантажувальне спорядження". Являє собою систему лямок, яку зазвичай можна зустріти на тактичному споряджені, такому як рюкзаки, бронежилети, тактичні ремені, тощо. Ця система використовується для кріплення спорядження (наприклад підсумків) безпосередньо до іншого спорядження (наприклад розвантажувальна система) для швидкого доступу і розширення місця для зберігання. Існує багато аксесуарів, сумісних з MOLLE, але щоб максимально використати їх, ви повинні знати, як правильно ними користуватися.

Як користуватися системою MOLLE. Особливості з'єднання - 1Як користуватися системою MOLLE. Особливості з'єднання - 2Як користуватися системою MOLLE. Особливості з'єднання - 3Як користуватися системою MOLLE. Особливості з'єднання - 4Як користуватися системою MOLLE. Особливості з'єднання - 5

Крок 1

Почніть з того, що знайдете стропу(и) на аксесуарі який кріпите, на кінці має бути як правило застібка (зазвичай кнопка). Цим кінцем стропи ви будете проводити плетіння для закріплення.

Крок 2

На платформі, до якої ви хочете прикріпити своє спорядження, посуньте стропу під перший ряд MOLLE (це буде верхня точка посадочного місця). Потягніть його до кінця.

Крок 3

Зверніть увагу на такі ж ПАЛС-стропи системи MOLLE на зворотному боці аксесуара, який кріпете (підсумок). Просуньте стропу під ряд, найближчий до верху.

Крок 4

Якщо ваш аксесуар має кілька рядів MOLLE, повторіть процес із самого початку для кожного додаткового ряду.

Крок 5

Після того, як ваш аксесуар є там, де ви його хочете бачити, зафіксуйте стропу, щоб закріпити. Зазвичай це кнопка, може бути також надлишок, який загортають, або фурнітурна фіксація.

Так, налаштувати своє спорядження за допомогою палс-строп системи MOLLE насправді дуже просто, хоч і не миттєво. Це швидкий, простий і безпечний спосіб закріпити для транспортування не лише найнеобхіднішого. Незважаючи на те, що її не складно використовувати, потрібен час, щоб дізнатися, яке налаштування найкраще підходить саме для вас. Можливостей безліч - тепер, коли ви знаєте, як правильно користуватися цією системою, ви швидко побачите, наскільки вона ефективна.

←  Як обрати тактичний годинник та його функції Чому вам краще використовувати гладкоствольну рушницю при захисті дому  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha