Як шнурувати тактичні черевики

Як шнурувати тактичні черевики

Шнуровка тактических ботинокПридбавши нову пару тактичних черевиків, ви захочете правильно зашнурувати їх, щоб вони не тільки виглядали добре, але й забезпечували вам комфорт та підтримку гомілкостопу, необхідну для безперешкодного виконання завдань. Існує незліченна кількість способів ефективно зав’язати шнурівку вашого тактичного взуття - настільки багато, що ваш вибір може бути приголомшливим, який же із методів вам найбільше підійде.

Спокійно, солдате. Ми познайомимо вас із основами, а потім просто дотримуйтесь наших покрокових інструкцій, щоб спробувати найнадійніший та підтримуючий стиль шнурування для вас.

Схеми шнурування

Шнурование тактических ботинок

Що стосується шнурування тактичних черевиків, то на ваш вибір є безліч нескінченних різноманітних схем - від суто естетичних стилів до цілеспрямованих практичних методів для високих черевиків задля підтримки, а також безліч надійних технік їх використання.

Який метод найкраще підійде для вас, залежатиме від вимог дрес-коду вашої служби та ваших особистих побажань.

Деякі з найпопулярніших моделей шнурування:

ХРЕСТОВЕ ШНУРУВАННЯ

Цей метод є стандартним діагональним візерунком шнурівки, який зазвичай використовується на кросівках та звичайних черевиках, який також може бути адаптований для створення різноманітних візуально привабливих та несподіваних дизайнів. Для більш рівномірного вигляду кожен раз шнуруйте ту саму сторону по черзі.

ПРЯМЕ ШНУРУВАННЯ

Цей малюнок змушує мереживо виглядати паралельно по горизонталі. Це забезпечує дуже гарний зовнішній вигляд та легку здатність до стягування, але дуже мало надійсності для стопи та щиколотки.

АРМІЙСЬКЕ ШНУРУВАННЯ

Как шнуровать тактических ботинок

Як випливає з назви, цей шаблон зазвичай використовується на черевиках, які носять різні збройні сили. Тримаючи хрестики зсередини, шнурки менш схильні до зачеплення та дозволяють бокам взуття легко згинатися, але цей стиль також може бути менш підтримуючим, ніж деякі інші техніки.

ШНУРУВАННЯ ДРАБИНОЮ

Метод шнурування сходинками пропонує найбільшу стійкість та підтримку. Його схожий на сходи зовнішній вигляд справляє сильне візуальне враження, забезпечуючи міцну продуктивність, яка не зрушується з місця. Через свою складність він вимагає довгих шнурків і найкраще виглядає на високих тактичних черевиках з великою кількістю люверсів. Йому часто надають перевагу десантники, які шукають найбільшої підтримки, але може бути складніше підтягнути таку шнурівку поспіхом.

Тип шнуровки тактических ботинок

Як правильно зашнурувати ваші тактичні черевики з практичної сторони

Ми надаємо покрокові вказівки щодо методу шнурування драбиною, оскільки це популярний шаблон для шнурування бойових і тактичних черевиків, що забезпечує найбільшу підтримку стопи та гомілки. Це трохи складніше, ніж більшість методів, тому для його засвоєння потрібно трохи практики. Ось як спробувати самостійно:

Візьміть пару довгих шнурків. Порада: Спробуйте цю техніку зі своїми шнурками, перш ніж купувати абсолютно нові.

  • 1. Почніть з найнижчих люверсів.
  • 2. Проведіть шнурівку прямо по внутрішній стороні нижнього ряду люверсів, рівномірно підтягуючи кінці вгору з кожного боку (у середину).
  • 3. Акуратно підтягніть кінець одного кінця шнурівки до вертикального вушка безпосередньо над ним, а інший через люверс, та продіньте їх.
  • 4. Перехрестіть кожен кінець через язик черевика рівномірно на іншу сторону та продіньте у отвір.Тип шнуровки тактических ботинок лесенкой
  • 5. Витягніть кожну шнурівку з люверса, а потім впустіть кожен з кінців у вушко, пропустивши одне (через одне), для того, щоб протилежний кінець шнурівки мав там місце.
  • 6. Повторюйте крок 4 та 5, поки не продінете шнурівку крізь усі люверси. Порада: Перетинаючи шнурки через язик, завжди дотримуйтесь однакової схеми - ліворуч-праворуч, або праворуч-ліворуч - для рівномірного вигляду.
  • 7. Коли ви дійдете до верху, ви можете зав’язати вузол на внутрішній стороні взуття або нанизати шнурки під останню вертикальну секцію протилежної сторони для додаткового затягування та фіксації.
  • 8. Використовуйте подвійний або квадратний вузол, щоб ваші шнурки випадково не розв’язалися. Порада: Якщо у вас багато зайвої шнурівки, оберніть кінці черевиків на щиколотці, перш ніж зав’язувати вузол, та заправте кінці банта всередину черевиків, щоб вони не потрапляли в сторони.
  • Кінцевий результат повинен виглядати як драбина. Тепер ви можете використовувати свої тактичні черевики для професійних обов’язків та рекреаційних занять, не турбуючись при цьому про те, що ваші шнурки ненароком розв’яжуться, або ноги зісковзнуть там, де не слід
←  Як правильно впакувати тактичний наплічник Вибір військового тактичного взуття: композитний носок чи звичайний?  →
Залишити коментар

Ще не має коментарів.

captcha