• Condor Outdoor
    USA Condor Outdoor
    Оригінальний одяг і спорядження від Американського Condor за вартості Українських копій
    Перейти

Champion Target

Сортувати по:
Вид каталогу:
Пасивні стрілецькі навушники Champion Ear Muffs-Passive 40970 674 грн ПридбатиПридбати
Бервуха Champion Targets Silicone Gel Ear Plugs with Case 40962 79 грн ПридбатиПридбати
Активні стрілецькі навушники Champion Electronic Ear Muffs 4097 1 638 грн ПридбатиПридбати
Бервуха Champion Targets Foam Ear Plugs (6 пар) 40958 122 грн ПридбатиПридбати

Champion Target було створено в 1974 році як підрозділ Федеральної компанії, що виробляє глиняні мішені. Завод знаходиться в Річмонді, оскільки знаходиться недалеко від запасів нафтової смоли та вапняку. Машини, що виробляють цілі, були побудовані на місці і використовуються донині. Основні інгредієнти глиняних мішеней, смоли та вапняку, зберігаються у великих силосах на заводі. Смолу та вапняк зважують, щоб скласти правильний склад (цілі повинні бути достатньо міцними, щоб не розбитися, якщо їх перекидають та недбало зберігають, і при цьому досить крихкими, щоб зламатися, якщо на них потрапить три або більше гранули).

У 1997 році Федеральна картриджна компанія разом із Champion Target була продана Blount International та поміщена до групи спортивного обладнання Blount, яка згодом була продана Alliant Tech System (ATK) у 2001 році. У 2004 році Champion Target була перейменована в Champion Traps & Targets. Пізніше в бренд Champion були додані машини для метання тарілок та паперові мішені. У 2017 році Champion змінився на Champion Range and Target, щоб закріпити свої домінуючі позиції у зовнішній індустрії. Щороку в бренд вводяться нові та інноваційні аксесуари для стрільб.

Чемпіон - провідний постачальник якісних метальників, паперових мішеней, металевих мішеней, глиняних мішеней, засобів захисту слуху та очей і систем стрільби. Стрільба - це веселе проведення часу, і компанія Champion виробляє широкий вибір найменувань, щоб покращити досвід для стрільців усіх рівнів. Незалежно від вашої дисципліни стрільби, Чемпіон має продукт для вас. Станьте чемпіоном!