Kershaw

Сортувати по:
Вид каталогу:
Kershaw THERMITE 3880
Kershaw THERMITE 3880 1 637 грн
У наявності!
ПридбатиКупити
Kershaw SALVO Folding Knife 2445ST
Kershaw SALVO Folding Knife 2445ST 1 207 грн
У наявності!
ПридбатиКупити
Kershaw Leek Black Handle Fine Edge Folding Knife 1660C27
Kershaw Leek Black Handle Fine Edge Folding Knife 1660C27 1 811 грн
У наявності!
ПридбатиКупити

З нагороджених технологій та розширених матеріалів до твердого звучання блокування лезом, коли ви носите Кершоу, ви знаєте, що ви носите справжню ножову справу.

Реальна річ означає цінність і велику кількість цього. З Кершоу, ви отримуєте неймовірний вибух за вашу оплату. Навіть наші недорогі моделі вражають. Фактично, все про Kershaw є твердим, майстерним, надійним. Ось чому ми можемо повернути кожен з наших ножів на життя свого первісного власника проти будь-яких недоліків у матеріалах та будівництві за допомогою нашої знаменитої гарантії строкової експлуатації.

І так, людям належать свої Кершоу ножі на все життя. (Незважаючи на те, що іноді Кершоу, як відомо, випадково виїжджає в кемпінг, втрачається в гаражі або постійно запозичений другом).

Справа в тому, що ви можете завжди дивитись на Кершоу за кожен день, що носите ніж, здатні приборкати будь-яку картонну коробку та звільнити будь-яку покупку з її пластикової упаковки, спортивні ножі, які роблять полювання, риболовлю, водні види спорту та кемпінг ще краще, робочі ножі і тактичні ножі Кершав, які гарантують, що ви готові до чогось більшого!