Condor Outdoor

Сортувати по:
Вид каталогу:
Condor Performance Tactical Polo 101060
Condor Performance Tactical Polo 101060 570 грн ПридбатиПридбати
Condor TQ Pouch 191112
Condor TQ Pouch 191112 225 грн ПридбатиПридбати
Condor ADDER Double Bungee One Point Sling US1022
Condor ADDER Double Bungee One Point Sling US1022 840 грн ПридбатиПридбати
Condor EMT Glove Pouch MA49
Condor EMT Glove Pouch MA49 226 грн ПридбатиПридбати
Condor Universal Holster UH1
Condor Universal Holster UH1 146 грн ПридбатиПридбати
Condor M4 Mag Pouch VA5
Condor M4 Mag Pouch VA5 173 грн ПридбатиПридбати
Condor COBRA One Point Bungee Sling US1001
Condor COBRA One Point Bungee Sling US1001 899 грн ПридбатиПридбати
Condor Quick One Point Sling US1008
Condor Quick One Point Sling US1008 687 грн ПридбатиПридбати
Condor Multi-Wrap 212
Condor Multi-Wrap 212 252 грн ПридбатиПридбати

Кондор - найбільший птах у західній півкулі та одна з найефективніших тварин на землі. Використавши свої гігантські крила лише кілька разів, щоб досягти помірного піднесення, Condor здатний пролетіти милі над своєю типовою 160-мильною територією, щоб знайти їжу, яку потрібно з'їсти.

Продукція Condor Outdoor є дзеркалом для прекрасного птаха природи матері. Працюючи кожен день, щоб зробити наших військових найефективнішими, щоб вони змогли виконувати будь-яке завдання, яке вони виконують у театрі військових дій.

Condor Україна. Компанія Condor Outdoor своєчасно заснувала свій початок як виробник туристичних товарів. Колишні дні компанії були більш сфокусовані на тому, щоб люди вийшли на природу і випробували своє спорядження там. Коли наша лінійка розширювалася, попит на функціонально орієнтоване спорядження, а не загальне використання, став більш поширеним, і, починаючи з початку війни із тероризмом, ми не змогли відстати від попиту на наші продукти.

Наша якість та ціна 3-денного наплічнику привернули на себе велику увагу, він став основою нашої тактичної лінійки продуктів. Звідси ми розширилися від кемпінгових жилетів до тактичних жилетів і розширили лінійку пропонованої продукції, щоб запропонувати військовим, правоохоронним органам та мисливцям якісне та доступне condor тактичне спорядження. Кондор військовий одяг

Щоб відзначити двадцяту річницю Condor Outdoor Products, ми звертаємо увагу на наші корені, інноваційно впроваджуючи стильне функціональне тактичне спорядження для польових та міських користувачів із лінією продуктів Elite. З акцентом на преміум-матеріали та якість майстерності у виконанні, ми сподіваємось подякувати всім, хто служить, обслуговує та обслуговуватиме підтримку в нас і наших продуктах. Condor одежа - це тактична одежа condor із кращим співвідношенням ціна/якість!