Оплата та Доставка

Delivery of orders NP

Доставка та Сплата ваших замовлень

Відвантаження ваших замовлень залежить виключно від вашої сплати - щойно ви здійснили замовлення та сплатили його, чи часткової сплатили (накладений платіж). Всі найменування бронюються за вами після замовлення та списуються з сайту, так що ви можете бути впевненими що їх ніхто окрім вас більше не придбає. Ви можете сплачувати одразу за наданими вам реквізитами в процесі замовлення, тому що все що ви замовили - все є у наявності і заброньовано за вами. Ми реалізуємо виключно те, що знаходиться у нас на складі, де ведеться чіткий автоматизований облік і ніякого дропшипінгу та іншої омани чи затримки із надсиланням. За замовчуванням усі замовлення бронюються за вами на один робочий день до моменту вашої сплати

Варіанти сплати ваших замовлень: Розрахунковий рахунок, Накладений платіж (з авансом), Privat24, Картковий рахунокLiqPay (люба картка світу), готівка у терміналі чи будь якому банку України, і навіть оплата у розстрочку (LiqPay)

Order process: order, payments, delivery

Гарантія ваших платежів

Payment: Visa and MastercardНажаль зараз дуже багато шахрайства у мережі, пов’язаного із купівлею/продажом. Відповідно покупці мають не високий рівень довіри до покупок у Інтернеті. Це являється результатом купівлі/продажу на сайтах одноднівках, аукціонах та продажу за оголошенням. Тому для вас доступні гарантовані платежі на наш Розрахунковий Рахунок та через системи Privat24 і LiqPay (на сайті банку, особисто ми не витребуємо ніяких ваших фінансових даних), що дозволяють здійснювати платежі з будь яких банків України, та інших держав, а також розраховуватись кредитними картками, та готівкою через термінали самообслуговування – все на ваш вибір та для вашої зручності. Також ми не відмовляємось від послуги із метушнею «накладений платіж», для тих покупців, хто зовсім зневірився чи засумнівався у чесних продавцях та навіть брендових магазинах, що на ринку більше десятиліть. Після оплати будь ласка обов'язково збережіть квитанцію.

Delivery of orders

Швидка доставка

Наше обслуговування залежить виключно від швидкості вашої сплати та термінів перевізнику. Так на практиці по Західній Україні ваші замовлення направляються до вас протягом доби, а до Східної України як правило за дві доби.

Гарантія виконання наших зобов’язань

Ми не просто інтернет-магазин, ми компанія, що сплачує податки та працює на майбутню перспективу та своє ім’я. На ринку ми від 2009 року, а у 2012 році зареєстрували торгівельну марку. Домен у зоні “.ua” мають виключно власники торгівельних марок, що пройшли усі терни реєстрацій у державних органах. Ми також працюємо згідно Українського законодавства, та повністю згідно захисту прав споживачів. Ви завжди можете повернути придбане вами найменування протягом 14 днів без пояснення причин, просто тому, що вам так забажалось чи ви передумали, а можливо насварила дружина :)

Професійні менеджери

Індивідуальний підхід при покупці

Наше відношення до вас, та професійний досвід використання нашого спорядження та одягу, дозволяє порекомендувати вам саме ті найменування, що максимально будуть відповідати вашому запиту та потребам. Заміна на інший розмір, колір, переадресування у зв'язку із вашим від'їздом і т.д. - усе це ми робимо саме для вас та за вашим запитом для вашої зручності після продажу. Будь ласка, зверніть увагу, перша світлина при виборі варіантів не змінюється. Також фото товару від виробника може відрізнятись від самого товару, що пов'язано із рівнем освітлення. Для цього і є ми, щоб допомогти вам. Будь ласка, телефонуйте нам з приводу будь яких запитань!
Дякуємо за ваші замовлення та гарних сподіваних покупок!